AlarmRegionWiadomość dnia

Zwłoki dwóch bezdomnych znaleziono w różnych częściach Katowic. Ktoś ich zabił?

To jakaś seria? Dzień po dniu w Katowicach znaleziono zwłoki dwóch bezdomnych mężczyzn. W obydwu przypadkach najprawdopodobniej doszło do zabójstwa.

 

Wieczorem, 2 czerwca, w rejonie Doliny Trzech Stawów doszło do kłótni pomiędzy osobami spożywającymi alkohol. Wtedy, według prokuratury, 38-letni Damian B. miał ugodzić swojego kolegę nożem w okolice szyi. Kolejne zwłoki znaleziono dzień później, tym razem na ulicy Jankego.

Zwłoki dwóch bezdomnych znaleziono w różnych częściach Katowic. Ktoś ich zabił?
Zwłoki dwóch bezdomnych znaleziono w różnych częściach Katowic. Ktoś ich zabił?

-Zostały ujawnione zwłoki 54-letniego, bezdomnego mężczyzny. Podejrzewamy, że do jego śmierci przyczynił się 34-letni znajomy, który został zatrzymany. Jednakże na chwilę obecną trwają czynności dowodowe, które mają na celu wyjaśnienie przyczyny zgonu, jak i szczegółowych okoliczności tego zdarzenia – mówi Bogusława Szczepanek-Siejka, Prokurator Rejonowy Katowice-Południe.

38-letni Damian B. usłyszał już zarzut zabójstwa, nie przyznaje się do winy. Został tymczasowo aresztowany, grozi mu dożywocie.
(Paweł Jędrusik)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close