AlarmRegionWiadomość dnia

Zwłoki dwóch mężczyzn znaleziono w Zawierciu. Policja wyjaśnia sprawę [WIDEO]

Zwłoki 33-letniego mężczyzny znaleziono dzisiaj (14.09) nad ranem w Zawierciu. Ciało leżało przed blokiem na trawniku przy ulicy Paderewskiego. To nie jedyne zwłoki, jakie odkryto w Zawierciu!

 

ZOBACZCIE RÓWNIEŻ: Jak powstają nasze newsy? Zobaczcie nowy spot SILESIA FLESZ TVS

Zwłoki 33-letniego mężczyzny znaleziono dzisiaj nad ranem w Zawierciu. Ciało leżało na trawniku przy bloku na ulicy Paderewskiego. Sąsiedzi mówią, że to miejsce częstych libacji alkoholowych. –To się zdarza nie pierwszy raz – parę razy już pogotowie przyjeżdżało – nie nie wiadomo – żyją nie żyją – mówi Adriana Iskierka, mieszkanka Zawiercia. – Nie wiedziałam, że jest to ciało, że ten człowiek nie żyje. Byłam przekonana, że ten człowiek sobie zasnął po zażyciu napojów wyskokowych, bo bardzo często się to zdarzało – mówi nam anonimowo inna mieszkanka osiedla.

Zwłoki dwóch mężczyzn znaleziono w Zawierciu. Policja wyjaśnia sprawę
Zwłoki dwóch mężczyzn znaleziono w Zawierciu. Policja wyjaśnia sprawę

Śledczy pracują również nad sprawą wczorajszej (13.09) śmierci mężczyzny w okolicach ulicy Aptecznej. Ciało 50-letniego obywatela Ukrainy znaleziono na asfalcie. -W tej sytuacji pod nadzorem prokuratora – zawierciańska policja prowadzi czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności śmierci – mówi st. sierż. Marta Wnuk, KPP w Zawierciu.

Policja apeluje do osób, które mają jakiekolwiek informacje w sprawie obu przypadków – o zgłaszanie się.
(Monika Herman)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close