AlarmKrajRegion

Zwłoki mężczyzny i kobiety w jeziorze. To małżeństwo znanych lekarzy

Służby wyłowiły z jeziora zwłoki dwóch osób – kobiety i mężczyzny. Okazało się, że to małżeństwo znanych lekarzy!

 

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Jak informuje Polsat News, z jeziora koło Lubawy wyłowiono zwłoki dwóch osób – kobiety i mężczyzny. Jak się okazało, to małżeństwo pochodzące z Iławy. Według pierwszych ustaleń i relacji rodziny zmarłych – małżeństwo miało zapowiadać, że wybiera się na łódkę powędkować.

O zaginięciu małżeństwa z Iławy powiadomiła policję rodzina. Kobieta i mężczyzna – oboje w wieku 67 lat, byli na swojej działce wypoczynkowej nieopodal Lubawy. Nieobecnością sąsiadów zaniepokoili się członkowie rodziny mieszkający na pobliskiej posesji, zauważyli też brak łódki wiosłowej. Policji, która od razu rozpoczęła poszukiwania przekazano także, że małżeństwo wspominało, że wybierają się na jezioro Zwiniarz powędkować.

Ruszyły gorączkowe poszukiwania. Wkrótce na jeziorze odnaleziono łódkę. Wkrótce w wodzie znaleziono ciała kobiety i mężczyzny – jedno blisko brzegu, drugie nieco dalej. Policja wciąż ustala, co wydarzyło się na wodzie i doprowadziło do ogromnej tragedii. Małżonkowie najprawdopodobniej utonęli. Sprawę prowadzi policja pod nadzorem prokuratury. Sekcja zwłok ma dać odpowiedź, co mogło być bezpośrednią przyczyną śmierci obojga.

Małżeństwo, które utonęło w jeziorze to znani i cenieni w Iławie lekarze. Mieli 67 lat.

 

źródło: Polsat News
red: W.Żegolewski
obraz  Free-Photos z  Pixabay

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Szpital tymczasowy na lotnisku w Pyrzowicach już gotowy! Ale pacjentów w nim nie będzie

Jak będzie wyglądał Sylwester 2020/2021? Wiceminister zdrowia odpowiada

Cyber Monday 2020, czyli kolejna wielka szansa dla łowców obniżek

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close