KrajRegion

Jak będzie wyglądał Sylwester 2020/2021? Wiceminister zdrowia odpowiada

Resort przygotowuje się na trzecią falę koronawirusa, która może nastąpić w styczniu i lutym. Dlatego też to jak będziemy spędzać Sylwestra pozostaje niewiadomą.

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

W styczniu i lutym czeka nas sezon typowo grypowy, dlatego resort zdrowia przygotowuje się do trzeciej fali koronawirusa w Polsce.

My się na tę falę niestety przygotowujemy, bo eksperci też o tej trzeciej fali mówią, mniej więcej w okresie stycznia i lutego, dlatego też jest budowa tych szpitali tymczasowych, które teraz na pewno nie będą uruchamiane, bo na razie aż tylu tych zakażeń nie ma, ale musimy być przygotowani na ewentualność trzeciej fali – powiedział w Polsat News wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

Wiceminister zdrowia na antenie Polsat News był pytany także o tegorocznego Sylwestra.

Jest jeszcze miesiąc do Sylwestra, na pewno nie będzie go można spędzić tak jak do tej pory, ale być może sytuacja tego dnia będzie radośniejsza niż to, co mamy w tej chwili – powiedział w Polsat News wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

Źródło: Polsat News

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

WAŻNE!!! Wkrótce rusza szpital tymczasowy w MCK. Będą zmiany ruchu przy Spodku i centrum kongresowym!

Zakupoholicy szczęśliwi. Sprzedawcy też. W sobotę znowu otwierają się centra handlowe!

Bytom chce kupić EC Szombierki! Jest konkretna oferta dla właściciela

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close