RegionWiadomość dnia

Żywa szopka w chorzowskim ZOO czeka na zwiedzających

Tradycją stało się już, że w okresie Bożego Narodzenia, Śląski Ogród Zoologiczny w Chorzowie przygotowuje dla swoich gości żywą szopkę. Podobnie jest i w tym roku!

 

Tradycją stało się już, że w okresie Bożego Narodzenia, Śląski Ogród Zoologiczny w Chorzowie przygotowuje dla swoich gości żywą szopkę(fot.ZOO Chorzów)

Chorzowskie zoo zaprasza do żywej szopki codziennie do 7 stycznia, w godzinach od 9:00 do 16:00. Podobnie jak w poprzednich latach, żywa szopka mieści się w okolicy pawilonu dydaktycznego. Oprócz figur Świętej Rodziny i Trzech Króli, w szopce zobaczyć będzie można będzie żywe zwierzęta mieszkające w chorzowskim zoo – osiołki i owieczki.
Dodatkową atrakcją będzie obowiązująca w tym czasie promocyjna cena biletów wstępu dla dzieci i dorosłych, w wysokości 5 zł od osoby.(WZ/Śląski Ogród Zoologiczny)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close