KrajRegion

11. urodziny TVS w Wiśle już 27 kwietnia! [HOLECKI, SILSKI I INNI]

Telewizja TVS świętuje w tym roku 11. urodziny! Z tej okazji w Wiśle odbędzie się wyjątkowa, szlagierowa biesiada. Na scenie Damian Holecki, Jacek Silski i… sprawdź sam!

 

11. urodziny Telewizji TVS to nie lada powód do świętowania. Już 27 kwietnia (sobota) w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny w Wiśle odbędzie się całodniowa biesiada, podczas której zagrają największe gwiazdy Telewizji TVS. Przekonaj się, kogo zobaczymy tego dnia na scenie wiślańskiego amfiteatru, a także sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy!

 

11. urodziny TVS w Wiśle

Weekend przed majówką będzie naprawdę gorący – zwłaszcza w Wiśle! Właśnie tam już 27 kwietnia w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny wystąpią największe, szlagierowe gwiazdy w ramach obchodów 11. urodzin Telewizji TVS.

Start imprezy: 14:00! Wstęp darmowy.

 

Kto zagra?

Damian Holecki, Jacek Silski, Mirosław Jędrowski, Grzegorz Poloczek i Kasia Piowczyk, Karpowicz Family, Kola i Jula, Brygida i Robert Łukowski, Tomasz Calicki, Metrum, De Silvers, Sonitus, Freje, Krzysztof Koniarek, Harmonic, Time, Michalina Starosta, Wesoła Biesiada, jak również Sylwester Targosz-Szalonek

Czekają nas również występy zespołów dziecięcych: Roko i Colino, Ciocia Tunia, Siostry Wajs oraz Tulinki.

Ponadto na scenie zobaczymy Kabaret Mariana Makuli! Oczywiście imprezę poprowadzą niezawodni prezenterzy TVS w składzie: Nina Nocoń, Agnieszka Strzelczyk, Andrzej Miś, Mirosław Riedel oraz Eugeniusz „Geno” Witek.

 

Nie tylko koncerty!

Prócz występu kabaretu oraz szlagierowych gwiazd, Telewizja TVS przygotowała dla uczestników również wiele innych atrakcji. Na gości czekać będzie, między innymi, gotujący na żywo Artur „Baca” Bacowski („U Bacy na Cacy”), jak również strefa zdrowia oraz kącik zabaw dla dzieci. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami oraz możliwości zakupu płyty swojego ulubionego artysty w Sklepie TVS. Dodatkowo czekają nas wejścia na żywo w ramach programu „Weekend z TVS„!

Ponadto podczas wydarzenia będzie można zarejestrować się, jako potencjalny dawca szpiku w bazie Ośrodka Dawców Szpiku Fundacji DKMS oraz wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego w punkcie NFZ.

Wsiądź do Szlagierowego Pociągu TVS

Jesteś spoza Wisły, ale chciałbyś wziąć udział w imprezie? Na miejsce możesz dojechać specjalnym, bezpłatnym Szlagierowym Pociągiem TVS! Już 27 kwietnia wszystkie trasy prowadzą do Wisły, więc pakuj torbę i wsiądź na wybranej stacji na trasie Lubliniec-Wisła.

 

Trasa Lubliniec Wisła

09:57 – Lubliniec

10:13 – Kalety
10:34 – Tarnowskie Góry
10:41 – Radzionków
10:54 – Bytom
11:09 – Chorzów Batory
11:30 – Katowice
11:36 – Katowice Ligota
11:39 – Katowice Piotrowice
11:46 – Tychy
11:58 – Pszczyna
12:02 – Goczałkowice-Zdrój
12:24 – Chybie Mnich
12:48 – Skoczów
13:01 – Goleszów
13:11 – Ustroń
13:14 – Ustroń-Zdrój
13:19 – Ustroń Polana

13:27 – Wisła Uzdrowisko

 

Trasa Wisła – Lubliniec

22:29 – Wisła (stacja początkowa)

01:38 – Lubliniec (stacja końcowa)

 

Organizatorem 11. Urodzin TVS jest Telewizja TVS. Partnerami wydarzenia są Agencja Muzyczna i Wydawnictwo TVS, jak również Burmistrz Miasta Wisła oraz Miasto Wisła. Radio Silesia objęło wydarzenie patronatem medialnym.

 

Dołącz do 11. Urodzin TVS w Wiśle już 27 kwietnia!

(fot. TVS)
(fot. TVS)

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close