AlarmRegionWiadomość dnia

13-letnia Patrycja z Bytomia nie żyje! Zwłoki nastolatki znalazła policja [ZDJĘCIA]

Niestety – mamy tragiczny finał poszukiwań 13-letniej Patrycji z Bytomia, której zdjęcia publikowaliśmy dzisiaj, prosząc Was o pomoc w poszukiwaniach. Ciało dziewczynki, która 12 stycznia ostatni raz widziana była w Piekarach Śląskich, odnaleziono na terenie nieużytków. Policja nie wyklucza w związku ze śmiercią dziewczynki udziału osób trzecich.

 

 

Kryminalna rozrywka w TVS! „Napisała: Morderstwo” od wtorku do czwartku o 21.25

O pomoc w poszukiwaniach zaginionej 13-letniej Patrycji prosili policjanci ale i rodzina dziewczynki. 13-latka po raz ostatni była widziana we wtorek, 12 stycznia w Piekarach Śląskich. Od tamtego czasu nikt jej nie widział, nie nawiązała też z nim kontaktu.

Jak ustalili policjanci, wczoraj około godziny 18:00 po kłótni ze znajomym 13-latka pobiegła w kierunku ul. Bytomskiej w Piekarach Śląskich. Po tym wszelki ślad po 13-latce zaginął.

KOSZMAR! 13-letnia Patrycja z Bytomia nie żyje! Tragiczny finał poszukiwań. Policja odnalazła zwłoki (fot.KWP Katowice)
KOSZMAR! 13-letnia Patrycja z Bytomia nie żyje! Tragiczny finał poszukiwań. Policja odnalazła zwłoki (fot.KWP Katowice)

Rodzina rozsyłała dramatyczne apele w sieci, zdjęcia 13-latki wraz z informacją o zaginięciu pojawiły się w mediach społecznościowych, komunikaty publikowała także Policja.

Niestety – poszukiwania mają tragiczny finał. Jak poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach poinformowała o odnalezieniu zwłok 13-latki z Bytomia:

Policjanci z Piekar Śląskich, wspierani przez śledczych z wydziału kryminalnego KWP w Katowicach zakończyli poszukiwania 13- letniej Patrycji. Od wczoraj dziewczyny szukała rodzina, znajomi oraz kilkudziesięciu policjantów z Piekar, Bytomia, Knurowa i KWP. Niestety, po kilkunastu godzinach od zgłoszenia zaginięcia, ciało poszukiwanej znaleziono na terenie nieużytków w Piekarach Śląskich. W tej chwili trwają czynności pod nadzorem prokuratora. Na miejscu nadal pracują śledczy, którzy zabezpieczają dowody w sprawie, ustalają świadków oraz okoliczności tej tragedii.

Policja i prokuratura sprawdzają wszystkie wątki i możliwe scenariusz – łącznie z udziałem osób trzecich w śmierci 13-latki.

 

źródło: KWP
autor: Wojciech Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Potężny wybuch gazu w Bytomiu. Prokuratura umorzyła śledztwo

W MCK ruszyły szczepienia pracowników służby zdrowia. W jeden dzień zaszczepiono 150 osób

W Pszczynie na sankach zjeżdżać można, a w Katowicach nie. Obostrzenia w praktyce wyglądają różnie

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close