KrajRegion

17-latek zgwałcił 9-latka. Chłopakowi grozi do 15 lat więzienia

Nastolatek miał zgwałcić małoletniego. Do sytuacji miało dojść w jednej z miejscowości w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego. 17-latek decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

 

TOP 5 Silesia Flesz bije kolejne rekordy z WOŚP i pyta kto i po co bije kota?!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Do zdarzenia miało dojść w Woli Krzysztoporskiej koło Piotrkowa Trybunalskiego – podaje Polsat News. 17-latkowi grozi do 15 lat więzienia. Na razie Sąd w Piotrkowie Trybunalskim aresztował chłopaka na trzy miesiące.

Zatrzymanej osobie, która ukończyła 17. rok życia przedstawiono zarzut zgwałcenia osoby małoletniej, tj. czynu zabronionego z art. 197 par. 3 Kodeksu Karnego. W stosunku do podejrzanego prokuratura wystąpiła do sądu o areszt tymczasowy i sąd taki wniosek uwzględnił – czytamy na portalu Polsat News.

Policja nie chce zdradzać szczegółów śledztwa. Sprawa jest delikatna. Chodzi zarówno o charakter śledztwa, jak i wiek uczestników zdarzenia. Policja potwierdza jedynie, że zawiadomienie o popełnieniu czynu zabronionego przez 17-latka wpłynęło 13 stycznia. Jak podaje Polsat News, do gwałtu miało dojść w piwnicach budynku socjalnego zamieszkałego przez ok. 20 rodzin. Sprawca i ofiara mieli się znać.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Masakra w Dąbrowie Górniczej! 6-latka kilkanaście razy ugodzona nożem! Dźgał ojciec?

Dostałeś SMS-a z prośbą o dopłatę do przesyłki? Uważaj! To oszustwo!

Kosiniak-Kamysz w Katowicach: Połączenie Śląska i Małopolski to ogromna szansa!

 

źr. Polsat News

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close