KrajRegion

Jest już 25 przypadek koronawirusa w Polsce! I kolejne województwo, gdzie stwierdzono -CoV 2

W Polsce potwierdzono  kolejne trzy przypadki zarażenia koronawirusem. Łącznie w całej Polsce jest już 25 chorych na wirusa z Chin.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Tajemnicze przedmioty i martwe zwierzęta w kanalizacji? To nie żarty!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Potwierdzone wyniki dotyczą: młodego mężczyzny z woj. mazowieckiego (Warszawa), kobiety z woj. podkarpackiego (Łańcut) w sile wieku oraz kobiety z woj. lubelskiego (Lublin) także w sile wieku. W sumie to już 25 przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce – poinformował na twitterze resort zdrowia.

Wczoraj, 10 marca, wieczorem ministerstwo poinformowało o 22. przypadku zakażenia koronawirusem w Polsce. Chodzi o mężczyznę z woj. lubelskiego.

O pierwszym polskim przypadku pacjenta zarażonego wirusem SARS-CoV-2 minister zdrowia poinformował 4 marca, czyli w ubiegłą środę.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus na Śląsku: Zamknięte szkoły, uczelnie, kina, 7 przypadków koronawirusa w regionie [RAPORT KORONAWIRUS 10.03.2020]

Śląskie: Teatry, kina, stadiony. Wszystko się zamyka przez epidemię koronawirusa!

Śląskie: Milion złotych w dziupli! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close