KrajRegion

27. Pol’and’Rock Festival tylko dla osób zaszczepionych. Będzie kilka wyjątków

„Jeśli trzeba się zaszczepić, żeby zorganizować festiwal, to tych zasad się pilnujemy. Nie ja je wymyśliłem, one po prostu są, w związku z czym staramy się ich przestrzegać” – powiedział Jerzy Owsiak. W tym roku, w dawnym Festiwalu Woodstock będzie mogło wziąć udział 20 tysięcy zaszczepionych osób.

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

W tym roku Pol’and’Rock Festiwal odbędzie się w dniach 29, 30 i 31 lipca.

Po 16 latach zmienia się jednak miejsce – w tym roku festiwal odbędzie się na Lotnisku Makowice-Płoty zlokalizowanym w województwie zachodniopomorskim. Na festiwalowe pole wracają słoneczniki – symbol pierwszych Przystanków Woodstock.

Na ten moment w 27. Pol’and’Rock Festival może wziąć udział 20 tysięcy osób posiadających wejściówki. W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów w koncertach plenerowych może obecnie uczestniczyć 250 osób, przy czym do tego limitu nie wliczają się osoby zaszczepione.

Biorąc pod uwagę możliwości terenu, na którym będzie się odbywało wydarzenie, oraz panujące obostrzenia, do udziału w festiwalu zapraszamy 20 tys. osób, które w czasie wydarzenia będą w pełni zaszczepione oraz grupę osób, które – z przyczyn niezależnych od nich – nie mogą się zaszczepić (dotyczy dzieci poniżej 12. roku życia, osób zza granicy, których kalendarz szczepień nie obejmuje lub osób, które z uwagi na stan zdrowia nie mogą się zaszczepić). Jesteśmy w kontakcie z osobami, które zakupiły wejściówki w pierwszej turze – przed wprowadzeniem rozporządzenia – by móc zweryfikować ile spośród nich zamierza się zaszczepić – powiedział Jerzy Owsiak.

Źródło: Pol’and’Rock Festival

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zgnilec amerykański na terenie Katowic. Czy mieszkańcy mają się czego obawiać?

Bijatyka z użyciem maczet i kijów bejsbolowych w Gliwicach! Rozróba na głównej ulicy miasta

Kto najmocniej naciśnie na pedały? Śląskie miasta walczą o Rowerową Stolicę Polski!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close