AlarmKrajRegion

34-letni policjant zmarł na COVID. Jego koledzy: To był prawy i honorowy człowiek

Kolejny policjant przegrał walkę z koronawirusem. 34-letni policjant pionu kryminalnego zmarł na COVID.

 

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Jak poinformowała pomorska policja, walkę z koronawirusem przegrał 34-letni policjant z Człuchowa. Zmarł na COVID 20 listopada.

-Z głębokim żalem zawiadamiamy, że po zakażeniu koronawirusem zmarł nasz Kolega i Przyjaciel sierż.szt. Mateusz Król asystent Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie. Miał 34 lata. Odchodząc tak wcześnie pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. W imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Człuchowie, policjantów i pracowników cywilnych składamy rodzinie oraz bliskim wyrazy żalu i współczucia czytamy w oficjalnym komunikacie.

W szeregi Policji Mateusz Król wstąpił w 2013 roku. Od początku pełnił służbę w Człuchowie. Doświadczenie zdobywał w służbie patrolowej, a następnie w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie.

-W służbie dał się poznać jako odpowiedzialny, profesjonalny i sumienny funkcjonariusz, a przede wszystkim jako honorowy i prawy człowiek. Na zawsze w naszych sercach pozostanie ciepłym, przyjacielskim, życzliwym i wspaniałym kolegą, a także wspaniałym towarzyszem w służbie. Można był na niego liczyć w każdej sytuacji – wspominają zmarłego policjanta koledzy i koleżanki z komendy. -Mateusz odszedł od nas po zachorowaniu na COVID-19, na zawsze pozostawiając rodzinę i przyjaciół w głębokim żalu- piszą.

Komendant Powiatowy Policji w Człuchowie oraz policjanci i pracownicy człuchowskiej Policji łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

 

źródło: Policja Pomorska
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Szpital tymczasowy na lotnisku w Pyrzowicach już gotowy! Pacjentów na razie nie będzie [WIDEO]

TOP 13 najbardziej rakotwórczych miejsc w Polsce. Śląskie miasta w czołówce niechlubnego rankingu

Piekary Śl.: Dramatyczna sytuacja w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym! Na Covid-19 zachorowało już prawie 90 proc. podopiecznych

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close