AlarmRegion

Śląskie: Zaatakowała go nożem. Matka odpowie za zabójstwo syna

Kryminalni zatrzymali 65-letnią kobietę, która jest podejrzewana o zabójstwo swojego 42-letniego syna. Do tragicznych w skutkach wydarzeń doszło w piątkową noc w jednym z prywatnych domów w Rogoźniku.

 

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Materiał Łukasza Majewskiego:
Resztę życia może spędzić w więzieniu. Mowa o 65 – letniej mieszkance Rogoźnik w powiecie będzińskim. Kobieta została zatrzymana po tym jak zabiła nożem swojego syna. Jak informują będzińscy stróże prawa do zbrodni doszło podczas libacji alkoholowej.

– Najprawdopodobniej w trakcie imprezy, podczas której spożywany był alkohol doszło do kłótni rodzinnej, w trakcie której kobieta zaatakowała swojego 42 – letniego syna. Tak kobieta została zatrzymana następnego dnia po informacji, która dotarła do nas za pośrednictwem WCPR-u i wiemy, że w tym czasie była pod wpływem alkoholu – mówi kom. Paweł Łotocki KPP w Będzinie.

Kiedy ratownicy i mundurowi przybyli na miejsce dramatycznych wydarzeń – mężczyzna już nie żył. Decyzją będzińskiego sądu 65 – latka najbliższe 3 miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Grozi jej dożywocie.

 

Wcześniej na ten temat pisaliśmy:

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w miniony piątek w godzinach nocnych w jednym z domów w miejscowości Rogoźnik w powiecie będzińskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, 65-letnia kobieta w trakcie rodzinnej kłótni ugodziła nożem swojego 42-letniego syna. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł. Będzińscy śledczy aktualnie ustalają dokładny przebieg i szczegółowe okoliczności zdarzenia. Wiadomo już, że w rodzinie dochodziło czasem do awantur, na które miał wpływ spożywany w znacznej ilości alkohol. Dalszym losem zatrzymanej kobiety zajmie się teraz sąd i prokurator. Za zabójstwo grozi jej nawet dożywotni pobyt w więzieniu.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Szpital tymczasowy na lotnisku w Pyrzowicach już gotowy! Pacjentów na razie nie będzie [WIDEO]

TOP 13 najbardziej rakotwórczych miejsc w Polsce. Śląskie miasta w czołówce niechlubnego rankingu

Piekary Śl.: Dramatyczna sytuacja w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym! Na Covid-19 zachorowało już prawie 90 proc. podopiecznych

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close