RegionWiadomość dnia

39 ciał odkryto w ciężarówce! Zbiorowe morderstwo? Koszmarna makabra w Wielkiej Brytanii

Zwłoki 30 osób odkryto w naczepie ciężarówki w miejscowości Grays w Essex w Wielkiej Brytanii. Pojazd znaleziono porzucony na terenie magazynów. W makabrycznej sprawie zatrzymano już jedną osobę, a służby sprawdzające wszystkie hipotezy nie wykluczają masowego morderstwa!

 

 

Jak wygląda eskorta na porodówkę w wykonaniu policji? Co dalej z Ruchem Chorzów?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Ta informacja zelektryzowała nie tylko cała Wielką Brytanię, ale i cały świat! W naczepie ciężarówki pozostawionej na terenie magazynów w miejscowości Grays, kilkanaście kilometrów od Londynu znaleziono 39 ciał!

Makabrycznego odkrycia dokonano w nocy z wtorku na środę. Jak podają brytyjskie media i służby – 38 ciał to zwłoki osób dorosłych. Policja już teraz podkreśla, że identyfikacja zwłok znalezionych w ciężarowce nie będzie łatwa.

Brytyjskie media już teraz określają sprawę jako największe morderstwo w historii kraju. Policja wśród wielu hipotez i scenariuszy tego, co się stało – bierze pod uwagę właśnie zbiorowe morderstwo. Na razie zatrzymano w sprawie 1 osobę – 25-letniego kierowcę TIRa. To Irlandczyk.

 

MAKABRA W WLK.BRYTANII! 39 ciał odkryto w naczepie ciężarówki!

 

Jak informują brytyjskie media – ciężarówkę, w której znajdowały się ciała 39 osób znaleziono na terenie Waterglade Industrial Park w miejscowości Grays, kilkanaście kilometrów od Londynu. Na razie nie wiadomo, jakiej narodowości były osoby, których ciała znaleziono w TIRze. Policja podaje, że jedna z ofiar to nastolatek, pozostałe 38 to dorośli.

Wiadomo, że ciężarówka w której znaleziono zwłoki 30 osób wjechała do Wielkiej Brytanii w minioną sobotę. Jak informuje brytyjska policja – kierowca ciężarówki zjechał z promu w Holyhead w Walii. TIR miał trafić tu z Bułgarii. Jednak zdaniem służb wcześniej ciężarówka miała pokonać trasę promem z Calais we Francji do Dublina.

 

Wielka Brytania w szoku! 39 ciał w ciężarówce to zbiorowe morderstwo?

 

Są już reakcje brytyjskich polityków na to, co stało się w Grays. Rodzinom ofiar kondolencje, ale i zapewnienia, że sprawa zostanie wyjaśniona – złożył premier Wielkiej Brytanii, Boris Johnson

To jedna z największych tego typu tragedii na terenie Wlk.Brytanii. W 2000 roku w ciężarówce z Holandii odkryto zwłoki 58 osób – wszyscy byli Chińczykami.

 

źródło: Wirtualna Polska
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Będzie podwyżka 500 plus? Rząd tego nie wyklucza! Od kiedy?!

Śląskie: Puma wróciła! Widziano ją pod Bieruniem! Władze wydały OSTRZEŻENIE

Elektrownia atomowa stanie 40 kilometrów od Katowic? Ma ją zbudować najbogatszy Polak!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close