Region

PILNE: 658 nowych przypadków koronawirusa. Najwięcej znów na Śląsku

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś rano o kolejnych 658 przypadkach zakażenia koronawirusem. Najwięcej z nich wykryto w województwie śląskim – aż 214. Dalej jest województwo małopolskie (157) i mazowieckie (60).

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Kolejne zakażenia wykryto też w łódzkim (42), wielkopolskim (39), podkarpackim (26), lubelskim (18), pomorskim (17), warmińsko-mazurskim (17), dolnośląskim (15), zachodniopomorskim (15), kujawsko-pomorskim (11), lubuskim (9), opolskim (7), świętokrzyskim (7) i podlaskim (4).

Jednocześnie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci kolejnych 5 osób. To 94-letni mężczyzna, który zmarł w Krapkowicach, 82-letni mężczyzna, który zmarł w Gliwicach, 55-letni mężczyzna (Chorzów), a także 71- i 86-letnie kobiety, które zmarły w Raciborzu. Większość osób miała choroby współistniejące.

Obecnie liczba zakażonych koronawirusem wynosi 46 346. Zmarło 1721 osób.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Pocięte dziecko z poderżniętym gardłem w Tychach! Są NOWE FAKTY i ustalenia!

Koronawirus: Dwa dni i dwa rekordy z rzędu! Będą dodatkowe obostrzenia? Jeśli tak, to tylko w regionach!

Tragedia w Rudzie Śląskiej! Roczne dziecko wypadło z okna na pierwszym piętrze

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close