AlarmRegionWiadomość dnia

Pocięte dziecko z poderżniętym gardłem w Tychach! Są NOWE FAKTY i ustalenia!

Są nowe fakty w makabrycznej sprawie z Tychów! W mieszkaniu przy ulicy Honoraty doszło do makabry! O życie walczy 1,5-roczne dziecko, pocięte i z poderżniętym gardłem! Na ratunek chłopcu wysłano wszystkie możliwe służby z 2 śmigłowcami LPR włącznie.

 

 

Czy to już druga fala koronawirusa? Znowu testy na kopalniach! TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

O Sprawie poinformował portal www.112tychy.pl – Tyskie Służby Ratownicze.

-31 lipca po godzinie 16 dyżurni służb ratunkowych (ZRM, KMP Tychy, SK KM PSP Tychy) otrzymali zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Honoraty 61. Ze zgłoszenia wynikało, że w mieszkaniu może znajdować się kobieta z około 2-letnim dzieckiem. Po dotarciu na miejsce zgłoszenie potwierdziło się, a dodatkowo w mieszkaniu ratownicy znaleźli dziecko z ranami ciętymi na ciele.

W związku z obrażeniami dziecka na miejsce zadysponowane zostały śmigłowce LPR – Ratownik 4 i 23. Miejsce lądowania zostało zabezpieczone i wyznaczone na terenie szkolnego boiska ZS nr 4 (al. Bielska). Na miejsce wezwana została policyjna grupa dochodzeniowo – śledcza, technik kryminalistyki oraz prokurator.

Ratownicy walczyli o życie malucha. Dziecko zostało przetransportowane drogą lotniczą do szpitala w Katowicach Ligocie. Policjanci KMP Tychy pod nadzorem prokuratury prowadzą dalsze czynności mające na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tej tragedii – informuje www.112tychy.pl

Jak doszło do tragedii w Tychach przy Honoraty? Jak ustalił SuperExpress, 1,5-roczne dziecko miała pociąć jego matka! Jak pisze na swoich internetowych łamach gazeta, kobieta została zatrzymana, była trzeźwa. Wiadomo też że w mieszkaniu znajdowali się inni domownicy.

Trwa cały czas walka o życie dziecka. 1,5-roczny chłopczyk miał poderżnięte gardło, ale i inne rany cięte na ciele. Służby w tej kwestii nie informują szczegółowo. Wiadomo, że dziecku udzielili na miejscu pomocy ratownicy i strażacy, śmigłowcem LPR zostało przetransportowane do szpitala w Katowicach-Ligocie. Stan dziecka jest na razie nieznany. Wiadomo natomiast, że dziecko, kiedy zabierane było do śmigłowca LPR – było przytomne.

Na miejscu tragedii wciąż pracują policyjni specjaliści pod nadzorem prokuratora. Zbierane są wszelkie ślady i ustalane okoliczności, w jakich doszło do dramatu.

 

źródło: www.112tychy.pl/SuperExpress
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

„Śląsk to taka kraina, gdzie chłopcy z kilofami i kiblami latają za węglem” – czyli co dalej z Polską Grupą Górniczą?

Koronawirus: 33 zakażenia na weselu w powiecie pszczyńskim!

Gliwice: Mieszkańcy ratują Wilcze Doły i zlecają własne ekspertyzy! Nie chcą zbiornika retencyjnego [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close