AlarmRegionWiadomość dnia

Makabra w Tychach! Małe dziecko z poderżniętym gardłem! Wysłano aż 2 helikoptery LPR!

Makabryczne zdarzenie w Tychach! Służby wezwano do dziecka z poderżniętym gardłem! Małe dziecko jest transportowane do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Takie helikoptery na miejsce wysłano aż dwa. Makabra wydarzyła się w bloku przy ulicy Honoraty.

 

 

Czy to już druga fala koronawirusa? Znowu testy na kopalniach! TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

Tuż po godzinie 17.00 w piątek, 31 lipca w Tychach na ulice Honoraty wezwano straż pożarną i inne służby. Powód makabryczny – dziecko z poderżniętym gardłem! Na miejsce wezwano od razu śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. -Strażacy wezwani do zabezpieczenia lądowania LPR. Na miejscu jako pierwsi udzielali pierwszej pomocy 2-letniemu chłopcu ratownicy ZRM, pomagali także strażacy, tamując krwotok z rany ciętej szyi. Obecnie jest na miejscu ZRM i LPR oraz trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej – relacjonują strażacy.

-Interwencja służb ratunkowych w budynku wielorodzinnym przy ul. Honoraty. W rejonie skrzyżowania ul. Honoraty – Kopernika będzie lądował śmigłowiec LPR Ratownik 23. Możliwe utrudnienia w ruchu – relacjonuje portal www.112tychy.pl – Tyskie Służby Ratownicze.

Dziecko zostało już przeniesione do helikoptera, wiadomo, że ratownicy cały czas walczą o życie chłopczyka.

Dziecko z poderżniętym gardłem, niespełna 2-letniego chłopczyka odnaleziono w mieszkaniu w jednym z bloków przy ulicy Honoraty w Tychach. Nieznane są na razie szczegóły tego makabrycznego zdarzenia – więcej informacji już wkrótce.

 

autor: Wojciech Żegolewski
źródło: portal www.112tychy.pl - Tyskie Służby Ratownicze

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

„Śląsk to taka kraina, gdzie chłopcy z kilofami i kiblami latają za węglem” – czyli co dalej z Polską Grupą Górniczą?

Koronawirus: 33 zakażenia na weselu w powiecie pszczyńskim!

Gliwice: Mieszkańcy ratują Wilcze Doły i zlecają własne ekspertyzy! Nie chcą zbiornika retencyjnego [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close