KrajRegion

Andrzej Duda: Zagłosowało na mnie ponad 10 milionów rodaków. Bardzo za to dziękuję!

W Odrzywole – niewielkiej miejscowości w powiecie przysuskim na Mazowszu Prezydent Andrzej Duda podziękował wyborcom za wysoką frekwencję i wszystkie oddane na niego głosy.

 

 

Czytaj także: Tajemniczy i superszybki samolot nad Śląskiem! Co to takiego?

Podziękowania akurat tutaj to nie przypadek. Na ziemi przysuskiej leży gmina Klwów, która w II turze wyborów prezydenckich ustanowiła frekwencyjny rekord – 95 procent. W gminie Odrzywół Andrzej Duda uzyskał ponad 86-procentowe poparcie.

– Ponad 10 milionów rodaków zagłosowało na mnie i bardzo za to dziękuję – mówił Prezydent podczas popołudniowej wizyty w Odrzywole

 

-Pokazali Państwo w zeszłym roku, że frekwencja może być u nas wysoka, a w tych wyborach udowodniliście, że może być nawet bardzo wysoka, bo 70 proc. to już bardzo wysoka frekwencja. Z całego serca za to dziękuję. [Głos z tłumu]. No nie, to tu już w ogóle chapeau bas! Taka frekwencja – ponad 90 proc. to jest w ogóle szaleństwo! 203 osoby nie były, zapamiętam to sobiemówił w gminie Odrzywół prezydent Andrzej Duda.

-Bardzo dziękuję Państwu za te wybory. Jestem ogromnie wdzięczny za wybór i jeszcze raz podkreślam: będę czynił, co w mojej mocy, by zrealizować nadzieje, które Państwo we mnie pokładają, oddając na mnie swój głos. Będę się starał czynić wszystko, by po pięciu latach jak najwięcej moich rodaków mówiło, że Andrzej Duda jest Prezydentem wszystkich Polaków. Bardzo bym chciał, by tak właśnie było, chociaż mamy różne zdaniamówił do zgromadzonych Andrzej Duda.

 

-Ale chciałbym, byśmy mieli różne zdania, dlatego że jest demokracja i w demokracji trzeba mieć różne zdania – zawsze to podkreślam. To bardzo dobrze, że są różne zdania i poglądy. Szacunek, szacunek i jeszcze raz szacunek. Jeżeli on będzie między nami nawzajem, to znakomicie wystarczy, byśmy byli pięknym społeczeństwem. Takim, które się różni, ale różni się pięknie – zakończył swoje wystąpienie prezydent.

 

źródło: Kancelaria Prezydenta RP

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

100% głosów policzone. Słupek Dudy mniejszy, ale reelekcja niezagrożona [WIDEO] PKW podała oficjalne wyniki wyborów

Kochają się, a mogą patrzeć na siebie przez kraty! Puma Kamila Stanka trafiła do ZOO w Chorzowie [WIDEO, ZDJĘCIA]

3 osoby utonęły jednego dnia w Nakło-Chechło. Czy do tej tragedii musiało dojść? [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close