AlarmRegionWiadomość dnia

APEL ŚLĄSKIEJ POLICJI!!! Zaginęła 16-letnia Kinga! Poszła na praktyki do sklepu i nie wróciła. Ktoś ją widział?

Bez śladu zaginęła 16-letnia Kinga. Szuka ją już niemal cała śląska policja. Policjanci opublikowali zdjęcie dziewczynki i proszą o jakiekolwiek informacje o jej miejscu pobytu. Kontakt z 16-latką urwał się 26 lutego. Od tamtej pory nikt jej nie widział.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Policjanci z bielskiej „jedynki” prowadzą poszukiwania zaginionej 16-letniej Kingi, która wyszła z domu 26 lutego br. i dotychczas nie nawiązała kontaktu z rodziną.

-Informacje o miejscu pobytu zaginionej prosimy kierować do Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej, ul. Składowa 2, tel. 47 857 0100, 47 857 1255 lub najbliższej jednostki Policji bądź na numer alarmowy 112apelują śląscy policjanci.

 

Zdjęcia i dokładne dane dot. zaginionej 16-letniej Kingi znajdziecie TUTAJ

 

Zaginiona Kinga wyszła z Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Czechowicach-Dziedzicach w dniu 26.02.2021 r. i udała się na praktyki do sklepu przy ulicy Michałowicza w Czechowicach-Dziedzicach. Około godziny 16.00 po zakończonych praktykach kontakt z nią się urwał. Nastolatka do tej pory nie powróciła do Ośrodka i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

 

Rysopis zaginionej Kingi– wiek 16 lat, wzrost około 160 cm, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne długie, do połowy ramienia (przeważnie spięte w kucyk), tatuaż na lewym przedramieniu przedstawiający węża i różę, kolczyk w nosie oraz pępku. Posiada sztuczne rzęsy oraz mocno zarysowane brwi.

W dniu zaginięcia ubrana była w szary płaszcz do kolan, spodnie typu jeans koloru białego lub czarnego, białe buty sportowe. Miała ze sobą czarną torebkę na ramię.

 

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej, proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku Białej przy ul. Składowej 2, tel. 47 857 0100, 47 857 0129 , 47 857 1255 lub 112.

 

źródło: KWP Katowice
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Przez półtora miesiąca nie miały szans odrobić strat. Od 20 marca galerie handlowe znowu zamknięte

Zawalona kamienica w Rybniku: Część robotników z ekipy remontowej była pijana?

Kultura znowu zamknięta na klucz. Kina, teatry i muzea od 20 marca obejmuje nowy lockdown

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close