KrajRegion

Przez półtora miesiąca nie miały szans odrobić strat. Od 20 marca galerie handlowe znowu zamknięte

1 lutego otwierały się po dłuższej przerwie, a 20 marca zamkną się ponownie. Rząd po raz kolejny wprowadza duże ograniczenia w funkcjonowaniu centrów handlowych.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Sosnowiec wprowadził już euro! Po jakim kursie? 😉

Premiera TOP 5 Silesia Flesz zawsze w niedzielę o 19.50!


To ostatnie godziny dla wszystkich, którzy chcą dotknąć i przymierzyć ubranie czy buty, zanim je kupią. Potem, na co najmniej trzy tygodnie, możliwe będą tylko zakupy przez internet.

-Skandal, po prostu jestem zawiedziona, ale tak można było przypuszczać – mówi Maria, klientka centrum handlowego. -Szkoda, bo na pewno większość ludzi, chciało jeszcze zrobić zakupy, jest to takim niefajnym momencie prawda, bo każdy chce jeszcze jakiś upominek -dodaje Barbara Kania, mieszkanka Katowic.

-Poszukiwałam już prezentów dla moich córek, niestety się nie udało, także pozostaje online – mówi Ola, klientka centrum handlowego.

Przed świętami w centrum handlowym już zakupów nie zrobimy. Galerie handlowe zamknięte od 20 marca
Przed świętami w centrum handlowym już zakupów nie zrobimy. Galerie handlowe zamknięte od 20 marca

Właściciele galerii handlowych nie ukrywają swojego rozczarowania, jednak jak podkreślają, dostosują się do nowych, starych wytycznych.

-Galeria nie będzie zamknięta, jej ograniczenie, jej funkcjonowanie zostaje ograniczone do aptek do drogerii do sklepów spożywczych, zatem duża część najemców pozostaje otwartych, i wiemy, że szykują jakieś fajne oferty dla klientów więc na te zakupy można przyjść, chociaż faktycznie będą one w ograniczonym zakresie -mówi Anna Szczerkowska, Marketing Menager galerii Katowickiej.

W centrach handlowych czynne mogą też być salony prasowe, księgarnie, sklepy zoologiczne i z artykułami budowlanymi, a także pralnie, salony optyczne czy usługi fryzjerskie i bankowe..

 

autor: Monika Taranczewska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ponad 200 wyjazdów karetek do chorych na COVID-19. Śląskie walczy z trzecią falą pandemii

Województwo śląskie z wyjątkową nagrodą. Europejski Region Przedsiębiorczości przyznany!

Czeka nas paraliż w szpitalach? 22 marca rusza protest lekarzy-rezydentów!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close