AlarmRegionWiadomość dnia

Koszmarny wypadek w Zawierciu! Karetka zmiażdżona, kierowca nie żyje [ZDJĘCIA]

Okropny wypadek w Zawierciu. W zderzeniu karetki i ciężarówki, zginął kierowca ambulansu.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

O zdarzeniu poinformował portal www.zawiercie112.pl. Koszmarny wypadek ciężarówki i karetki miał miejsce w piątek, 19 marca na DK78 w Zawierciu. Na ulicy Siewierskiej ciężarówka zderzyła się z ambulansem. Karetka została niemal całkowicie zmiażdżona. Z wraku wydobyto zakleszczonego w nim kierowcę – został przetransportowany do szpitala. Niestety, mimo wysiłków lekarzy – zmarł.

Na razie nie wiadomo w jaki dokładnie sposób i dlaczego doszło do wypadku karetki w Zawierciu – sprawdzi to policyjne dochodzenie. Wiadomo, że kierowca ciężarówki w którą uderzył ambulans był trzeźwy. Tir skręcał w ulicę Kromołowską – karetka uderzyła w jego tył.

 

informacja oraz zdjęcia dzięki uprzejmości portalu www.zawiercie112.pl

 

O zdarzeniu poinformował portal www.zawiercie112.pl. Koszmarny wypadek ciężarówki i karetki miał miejsce w piątek, 19 marca na DK78 w Zawierciu (fot.www.zawiercie112.pl)
O zdarzeniu poinformował portal www.zawiercie112.pl. Koszmarny wypadek ciężarówki i karetki miał miejsce w piątek, 19 marca na DK78 w Zawierciu (fot.www.zawiercie112.pl)

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ponad 200 wyjazdów karetek do chorych na COVID-19. Śląskie walczy z trzecią falą pandemii

Województwo śląskie z wyjątkową nagrodą. Europejski Region Przedsiębiorczości przyznany!

Czeka nas paraliż w szpitalach? 22 marca rusza protest lekarzy-rezydentów!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close