Region

Atak astmy i udar. Kolejne interwencje GOPR Beskidy

Tylko w piątek ratownicy GOPR Beskidy interweniowali przy czterech wypadkach. Tylko na Hali Miziowej wśród uczestników wycieczki z Gdańska doszło do trzech wypadków.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Pierwszy z nich dotyczył 14-letniej dziewczyny, która doznała udaru cieplnego. Kolejna – urazu stawu kolanowego, a trzecia osoba ostrego ataku astmy. W przypadku tej ostatniej konieczne było wezwanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. – Bardzo istotna była szybka pomoc ratownika GOPR i zastosowanie tlenoterapii – informuje GOPR.

GOPR interweniował też przy wypadku na PKL Mosorny Groń, gdzie ratownicy z Babiej Góry udzielali pomocy rowerzyście po utracie przytomności z otwartym złamaniem kości ramiennej i nadgarstka. – Ratownicy pełniący dyżur w Centrali w Szczyrku otrzymali zgłoszenie o wypadku rowerzysty na trasie Hip HopA Szczyrk Mountain Resort. Poszkodowany z urazem barku został przetransportowany do Szczyrku – informują ratownicy.

Źródło i foto: GOPR Beskidy

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Pocięte dziecko z poderżniętym gardłem w Tychach! Są NOWE FAKTY i ustalenia!

Koronawirus: Dwa dni i dwa rekordy z rzędu! Będą dodatkowe obostrzenia? Jeśli tak, to tylko w regionach!

Tragedia w Rudzie Śląskiej! Roczne dziecko wypadło z okna na pierwszym piętrze

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close