RegionWiadomość dnia

Ataki na rodzinę prezydenta RP? Andrzej Duda komentuje w trakcie wiecu

Podczas spotkania z wyborcami w Wałbrzychu, Andrzej Duda powiedział, że spodziewa się ataków na jego rodzinę, a ponad to od dłuższego czasu czuje „bezpardonowe”ataki na jego osobę. Kampania trwa, a II tura wyborów juz 12 lipca. Co miał na myśli prezydent?

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Jestem bezpardonowo atakowany i dochodzą do mnie informacje, że będą ataki na moją rodzinę. Proszę o wsparcie. Te wybory trzeba wygrać wbrew czarnej kampanii, tym brudom, które próbuje się wmawiać polskiemu społeczeństwutakimi słowami przemawiał do wyborców Andrzej Duda w Wałbrzychu.  Prezydent w Wałbrzychu dużo mówił na temat rzekomych ataków medialnych na jego rodzinę, do których może za jakiś czas dojść ze strony środowisk opozycyjnych. Do tego wspominał, że juz od dłuższego czasu jest bezpardonowo atakowany, co ocenia jako niesprawiedliwe. Andrzej Duda w swojej kampanii mówi głównie o Polsce opartej na solidnych fundamencie wartości prawicowych. Dodatkowo wspomina, że walczy o mocną pozycje Polski w Unii Europejskiej, jako państwa z tożsamością narodową, której kręgosłup moralny jest niezachwiany. – Jesteśmy państwem, gdzie społeczeństwo dokładnie rozumie, że jest częścią Europy chrześcijańskiej od ponad 1050 lat, mamy w związku z tym swoją tradycję mamy swoją godność i mamy, także i dla Europy, swoje wielkie zasługi – argumentował Duda. 

Część środowisko, w szczególności tych opozycyjnych, ocenia rządy Prawa i Sprawiedliwości (macierzystej partii Andrzeja Dudy) oraz samego Andrzeja Dudę jako prezydenta jako conajmniej kontrowersyjne. W ostatnich 5 latach, doszło do protestów nauczycieli, kobiet w związku ustawą antyaborcyjną oraz wielu Polaków, którzy wyszli na ulicę, gdy w sejmie przegłosowano zmiany w polskim systemie prawnym. II tura wyborów juz 12 lipca. Polacy wybiorą pomiędzy obecnym prezydentem RP Andrzejem Dudą, a nowym kandydatem Platformy Obywatelskiej, Rafałem Trzaskowskim.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Burze nad Śląskiem: Bytom znowu zalany! I znowu pływa ulica Piłsudskiego! [WIDEO]

Kąpieliska Pogoria I oraz III będą znowu otarte. Ratownicy wreszcie się znaleźli [WIDEO]

Mural z Trzaskowskim w Katowicach już zniszczony. Nie oparł się wandalom nawet 1 dzień!

źródło: Polsat News

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close