RegionWiadomość dnia

Babcia dała mu dom, a on ją okradał i groził nożem

23-letni mężczyzna został zatrzymany przez będzińską policję, bo znęcał się nad swoją 77-letnią babcią. – Młody mężczyzna zamiast opieki w zamian za „dach nad głową”, awanturował się i wyzywał seniorkę – informuje policja. Miarka się przebrała, gdy sięgnął po nóż.

 

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

23-letni mężczyzna pomieszkiwał od pewnego czasu u swojej 77-letniej babci. – Zachowanie młodego mężczyzny dalekie było jednak od wdzięczności należnej seniorce za ofiarowaną pomoc. Od września ubiegłego roku wnuczek zaczął być agresywny wobec kobiety. Młody mężczyzna często wszczynał awantury, w trakcie których oprócz wulgaryzmów, wyzwisk i gróźb, dochodziło również do rękoczynów – czytamy w policyjnym komunikacie.

W minioną środę 23-latek zaatakował starszą kobietę. Grożąc użyciem kuchennego noża, skradł 77-latce reklamówkę z jedzeniem. Wezwani na miejsce będzińscy stróże prawa zatrzymali domowego oprawcę. Na wniosek Policji i prokuratury będziński sąd aresztował na trzy miesiące 23-letniego wnuczka. Mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

Źródło i foto: Śląska Policja

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus: Znowu brakuje na Śląsku osocza ozdrowieńców!

Śnieg nadciąga do Polski! Temperatury nadal dodatnie. Sprawdź prognozę pogody

Kiedy przypadają niedziele handlowe w 2021 roku? Będzie ich tylko siedem

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close