KrajRegion

Kiedy nastąpi luzowanie obostrzeń? Luty to miesiąc, w którym będzie można powoli otwierać zamknięte branże

Żadne decyzje w sprawie obostrzeń nie zapadły – powiedział w poniedziałek po południu w rozmowie z polsatnews.pl rzecznik rządu Piotr Müller, dementując tym samym informacje radia RMF o luzowaniu restrykcji.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Jak poinformował RMF FM, 1 lutego otwarte miałby zostać galerie handlowe. Częściowo otwarte mogłyby być także hotele – dla 25 lub 50 proc. klientów.

Rzecznik rządu zdementował jednak te informacje. – Żadne decyzje w sprawie obostrzeń nie zapadły – powiedział w poniedziałek po południu w rozmowie z polsatnews.pl rzecznik rządu Piotr Müller.

Kiedy nastąpi poluzowanie obostrzeń?

– Jeśli liczba zakażeń będzie na tym samym poziomie, a sytuacja w Europie nie będzie się gwałtownie zmieniać, to możemy mówić o lutym jako o miesiącu, w którym będzie można powoli otwierać zamknięte branże – poinformowała w w piątek w Polsat News Olga Semeniuk, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii. Chodzi m.in. o hotele, siłownie i sklepy wielkopowierzchniowe.

Źródło: Polsat News

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Włodzimierz Czechowski to pierwszy na Śląsku senior zaszczepiony przeciwko koronawirusowi [WIDEO]

Na czerwonym przez Katowice czy Zabrze nie przejedziesz. Specjalne kamery cykną fotkę i mandat murowany

To jakby umarła część polskiej medycyny. Nie żyje prof. Franciszek Kokot

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close