KrajRegion

Kontrole na stokach narciarskich. Niedzielski: jeśli potwierdzą one naruszenie reżimu sanitarnego, zamkniemy stoki

W miniony weekend nielicznie otwarte wyciągi narciarskie były pełne miłośników białego szaleństwa. Policja zapowiedziała kontrole stoków narciarskich.

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

W całej Polsce w miniony weekend działało tylko pięć wyciągów, z których korzystały tłumy miłośników białego szaleństwa.

Policja zapowiedziała, że będzie częściej pojawiała się na stokach narciarskich i kontaktowała się z właścicielami w celu poinformowania ich, że są zobligowani do zapewnienia bezpieczeństwa i przestrzegania wprowadzonych obostrzeń.

– Jeśli potwierdzą one (kontrole przyp.red), że mamy naruszenie reżimu sanitarnego oraz będziemy mieli przyrost zachorowań, którego nie będzie można przypisać innym elementom, będę rekomendował zamknięcie stoków – poinformował Adam Niedzielski, wiceminisster zdrowia.

Ogłoszone obostrzenia przewidują m.in., że na stokach narciarskich będzie limit osób – jedna osoba na 100 metrów w strefie czerwonej, a w gondolach czy na krzesełkach nie będą mogły jeździć obce sobie osoby.

Źródło: RMF24.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

45 mln szczepionek trafi do Polski. W lutym 2021 roku będziecie mogli zaszczepić się przeciwko Covid-19

Przychodnia pocovidowa powstaje w woj.śląskim! To pierwsza taka placówka w regionie

Związkowcy nie chcą niedzieli handlowej 6 grudnia. Wystosowali apel do prezydenta

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close