Region

Będzin: Narkotyki w słoikach, niczym konfitury

Policjanci z grupy antynarkotykowej będzińskiej komendy przejęli ukryte w mieszkaniu 26-letniego mieszkańca Wojkowic środki odurzające. W trakcie przeszukania lokalu, stróże prawa w jednym z pomieszczeń na parapecie znaleźli słoiki z marihuaną i amfetaminą, z których można przygotować ponad 450 działek dilerskich narkotyków.

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Mężczyzna odpowie teraz za posiadanie znacznej ilości zakazanych substancji, za co grozi mu nawet 8 lata więzienia.

Policjanci z będzińskiej komendy na co dzień zwalczający przestępczość narkotykową, uzyskali informację o młodym mężczyźnie, który w swoim mieszkaniu może posiadać narkotyki. Wczoraj rano stróże prawa udali się do jednego z mieszkań w centrum Wojkowic, należącego do 26-letniego mężczyzny. W trakcie przeszukania pokoju należącego do 26-latka, policjanci na parapecie okna znaleźli słoiki, w których znajdowały się woreczki strunowe z zawartością białego proszku i suszu roślinnego.

Badanie przeprowadzone przez technika kryminalistyki potwierdziły przypuszczenia kryminalnych, że mają do czynienia z amfetaminą oraz marihuaną. Zabezpieczone narkotyki mogły posłużyć do przygotowania ponad 450 porcji dilerskich. Zatrzymany 26-latek odpowie teraz za posiadanie zakazanych substancji. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd.

Źródło i foto: Policja Śląska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Już rano zabrakło terminów na szczepienia dla seniorów 70+! [WIDEO]

To koniec Sztolni Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach? Bankructwo może być kwestią kilku miesięcy

Wisła idzie na wojnę z rządem. 1 lutego hotele, stoki i restauracje mają się otworzyć!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close