Kultura i rozrywkaRegion

Bieg po Nowe Życie będzie mieć 3 studia telewizyjne

Bieg po Nowe Życie – społeczna inicjatywa wsparcia polskiej transplantologii  odbędzie się po raz pierwszy w formule online! Audycja na żywo rozpocznie się 21 czerwca o 15:30. Udział wezmą znane osoby ze świata filmu, teatru, estrady, sportu i mediów, autorytety polskiej medycyny transplantacyjnej oraz partnerzy projektu.

 

Bieg po Nowe Życie po raz pierwszy odbędzie się w formule internetowej transmisji online z wykorzystaniem nowoczesnych technologii przekazu.

Osoby po przeszczepieniu za pośrednictwem platformy konferencyjnej TrueConf połączą się z Biegiem po Nowe Życie z miejsc, w których mieszkają. Platforma TrueConf posłuży także do połączeń znanym osobom ze świata filmu, teatru, estrady, sportu, i mediów. Arkadiusz Pilarz – dyrektor wydarzenia tłumaczy jak będzie wyglądał scenariusz wydarzenia.

Ponad 70 osób po przeszczepieniu z całej Polski, dzięki specjalnemu programowi będzie się z nami łączyć wykorzystując telefony komórkowe. Będzie to połączenie aktywne – z parku, z  lasu, ze skweru, z kijami do nordic walking, w formie marszu, a więc jak najbardziej zbliżające nasz „online” do rzeczywistego Biegu po Nowe Życie. Na tej samej zasadzie będą z nami gwiazdy ekranu, choć niektóre z nich zobaczymy w trzech naszych studiach. Przygotowanych zostanie szereg wywiadów z autorytetami polskiej medycyny transplantacyjnej, będą także rozmowy z koordynatorami transplantacyjnymi, i naszymi partnerami. Połączą się z nami media z całej Polski – te ogólnopolskie, regionalne i lokalne – informuje Pilarz. Tam, gdzie ulokujemy  studia czyli w Wiśle, Wrocławiu i Warszawie jedną z godzin przekazu wypełnią symboliczne sztafety nordic walking dostosowane do formuły transmisji telewizyjnej.

Na pewno w Wiśle będzie ambasador i współtwórca Biegu po Nowe Życie Przemysława Saletę. Gospodarzem wiślańskiego studia będzie burmistrz Tomasz Bujok. We Wrocławiu studio zostanie przygotowane przy siedzibie partnera generalnego Biegu Santander Consumer Banku. W Warszawie będzie w dzielnicy Wilanów i Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

Informacje o Biegu po Nowe Życie:

źródło: komunikat prasowy Organizatora
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close