Region

Bielsko-Biała: Rozpoznajecie tego złodzieja? [ZDJĘCIA] Policja prosi o pomoc

Policjanci z komisariatu IV w Bielsku-Białej poszukują mężczyzny, który  podejrzewany jest o kradzież alkoholu o wartości 599,99 złotych ze sklepu w Bielsku-Białej przy ul. Komorowickiej 63. 

 

Śmierć pacjenta w męczarniach w Sosnowcu wstrząsnęła Polską!


Policjanci z zespołu kryminalnego komisariatu IV w Bielsku-Białej prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło 3 marca 2019 r. pomiędzy godz. 18.20 – 18.30 w sklepie przy bielskiej ul. Komorowickiej 63. Nieznany dotąd sprawca skradł butelkę whisky o wartości 599,99 zł. Wizerunek sprawcy – mężczyzny w wieku około 20 lat, włosy ciemne, krótkie, ubrany na ciemno – zarejestrowały kamery monitoringu. Policja publikuje zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Waszą pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Bielsko-Biała: Rozpoznajecie tego złodzieja? [ZDJĘCIA] Policja prosi o pomoc (fot.KMP Bielsko-Biała)
Bielsko-Biała: Rozpoznajecie tego złodzieja? [ZDJĘCIA] Policja prosi o pomoc (fot.KMP Bielsko-Biała)
Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, policja prosi kierować do Komisariatu Policji IV w Bielsku-Białej przy ul. Komorowickiej 235, tel. 33 827 04 00, nr alarmowe 997, 112, adres e-mail: kp4@bielsko.ka.policja.gov.pl.

 

źr. KMP Bielsko-Biała

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close