RegionWiadomość dnia

Bielsko zmienia ceny za parkingi. Za darmo już nie będzie, ale pierwsza godzina będzie tańsza

Na kilku miejskich parkingach w Bielsku-Białej od 1 grudnia br. zmienią się stawki opłat za pozostawienie tam pojazdów. Jest to związane z ujednoliceniem obowiązującego w mieście systemu opłat na parkingach wewnętrznych, zarządzanych przez Miejski Zarząd Dróg.

 

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Zmiany dotyczą parkingów: na placu Ratuszowym, u zbiegu ulic Juliusza Słowackiego i Henryka Sienkiewicza i parkingu przy ul. Ignacego Krasickiego na osiedlu Złote Łany.

Na parkingu zlokalizowanym na placu Ratuszowym wysokość obowiązującej stawki za pierwszą rozpoczętą godzinę parkowania zostanie obniżona z 2 zł na 1 zł. Równocześnie nie będzie już możliwy bezpłatny postój pojazdów należących do interesantów Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Do tej pory bezpłatne było pierwsze 30 minut.

Osoby przywożące i odbierające dzieci uczęszczające do Przedszkola nr 12 w Bielsku-Białej nie będą już mogły bezpłatnie parkować na parkingu usytuowanym u zbiegu ulic Juliusza Słowackiego i Henryka Sienkiewicza.

Dodatkowo wraz z dokonanymi zmianami ustalono stawkę opłaty za postój na nowym abonamentowym parkingu zlokalizowanym przy ul. Ignacego Krasickiego na osiedlu Złote Łany. Miesięczny abonament wyniesie 120 zł.

Źródło i foto: UM Bielsko-Biała

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Fundacja TVS wspiera szpitale w nierównej walce z koronawirusem. A brakuje coraz więcej rzeczy [WIDEO]

Apele przynoszą skutek. Coraz więcej ozdrowieńców na Śląsku oddaje osocze

W Katowicach, Gliwicach i Sosnowcu sprawdzają, kto już miał koronawirusa. Ruszają badania!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close