KrajRegion

CAFE SILESIA: Ferie z psem – jak je zorganizować? Kolędowanie z TVS

Jak połączyć udane ferie zimowe z opieką nad czworonożnym pupilem? Czy da się nauczyć improwizacji? O tym oraz o Kolędowaniu z TVS w katowickiej Archikatedrze Chrystusa Króla już dziś w „Cafe Silesia”.

 

W okresie ferii zimowych wiele z nas zadaje sobie pytanie, co zrobić ze swoim pupilem. Dziś w programie „Cafe Silesia” przyjrzymy się temu zagadnieniu. Dowiemy się również, jak otworzyć się i nie bać się swoich pomysłów dzięki wykorzystaniu w życiu codziennym improwizacji. Porozmawiamy też o zbliżającym się Kolędowaniu z TVS w Archikatedrze Chrystusa Króla w Katowicach.

Oglądaj program „Cafe Silesia” w TVS w każdy poniedziałek i czwartek o 16:35!

ZOBACZ OSTATNIE WYDANIE PROGRAMU!

Cafe Silesia: wydanie 7.01.2018

Ferie zimowe z psem

W studio „Cafe Silesia” Jacek Gałuszka, behawiorysta i szkoleniowiec ze Szkoły Przyjaciół Psów „Wesoła łapka” podpowie widzom TVS, jak zorganizować ferie zimowe z czworonożnym przyjacielem. Co zrobić, by pupil nie rozpaczał z tęsknoty za właścicielem? Dowiemy się również, jak połączyć wyjazd z psem z codziennymi rytuałami naszego pupila? Jacek Gałuszka zdradzi nam również, na co uważać podczas urlopu z psem oraz jak wybrać najlepsze miejsce do spędzenia zimowych wakacji ze swoim czworonogiem.

Sztuka improwizacji

Dawid Mazur i Szymon Paszek opowiedzą w dzisiejszym odcinku „Cafe Silesia” , jak zastosować improwizację w życiu codziennym. Dowiemy się, na czym polegają warsztaty ze sztuki improwizacji oraz do kogo są kierowane. Ponadto odpowiemy na pytanie, czy dzięki improwizacji możemy nabrać większej pewności siebie? Odpowiedź poznamy już dziś w programie!

Kolędowanie z TVS

W naszym studio ugościmy też Grzegorza Poloczka, znanego artystę i muzyka, który razem z innymi gwiazdami TVS zaśpiewa podczas zbliżającego się Kolędowania z TVS. W tym wyjątkowym wydarzeniu możecie wziąć udział już w tę niedzielę (13 stycznia) w Archikatedrze Chrystusa Króla. Chcesz poznać więcej szczegółów? Oglądaj program „Cafe Silesia” już dziś o 16:35 i przeczytaj artykuł!

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Kolędowanie z TVS w Archikatedrze Chrystusa Króla! 13 stycznia

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Koniecznie śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close