RegionWiadomość dnia

Całować się przy ludziach, w tramwaju? To możliwe w zakochanej banie

Jak każdego roku Tramwaje Śląskie zapraszają zakochanych i tych poszukujących miłości do tramwaju zwanego „zakochaną baną”, który wyjeżdża na tory z okazji walentynek. Tramwaj zakochanych na torach pojawi się już we wtorek 13. lutego.

Walentynki to bardzo radosne święto, zaś Popielec to dla katolików dzień pokuty, do którego walentynkowy nastrój zupełnie nie przystoi. Dlatego zdecydowaliśmy, że tym razem „Zakochana bana” wyjedzie na tory dzień wcześniej – wyjaśnia rzecznik Tramwajów Śląskich Andrzej Zowada i dodaje: – Takie rozwiązanie da pasażerom możliwość walentynkowej zabawy już w wigilię dnia św. Walentego, ale może też być doskonałą inauguracją środowego świętowania, dającą przedsmak atrakcji zaplanowanych na Walentynki. A romantyczny nastrój w naszym wagonie zapewni nie tylko jego wyjątkowy wystrój, ale również oprawa muzyczna. W tym roku stawiamy na romantyczne utwory grane na żywo na instrumencie klawiszowym.

„Zakochana bana” wyruszy z zajezdni w Chorzowie Batorym we wtorek 13.02.2018 r. o godz. 14:00 i zjedzie w to samo miejsce o 19:41. W pozostałym czasie będzie jeździć od pl. Wolności do Słonecznej pętli oraz od pl. Wolności do Stadionu Śląskiego.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close