KategoriaKrajRegion

Chorzów: Koncert Charytatywny dla Oliwii Hyli! [11 października]

Rdzeniowy zanik mięśni – taką diagnozę usłyszeli rodzice maleńkiej Oliwki, wtedy rozpoczęła się dramatyczna walka z czasem… Każdy może pomóc, Ty również! Zapraszamy na Koncert Charytatywny dla Oliwii Hyli! Widzimy się już 11 października na rynku w Chorzowie!

 

Terapia genowa, to szansa na szczęście i przyszłość Oliwki. Niestety jej koszt jest porażający… to aż 9,5 miliona złotych! Od niedawna terapia jest dostępna w Polsce, ale nie jest refundowana. Rodzice dziewczynki jednak się nie poddają i ciągle walczą. Każdy z nas może im pomóc! Wszystkie środki uzbierane na koncercie przekażemy na pomoc dla dziewczynki.

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

 

Koncert Charytatywny dla Oliwii Hyli to okazja, aby pomóc w powstrzymaniu choroby małej dziewczynki. Każda złotówka ma znaczenie! Oprócz występów wokalnych artystów znanych z Telewizji TVS i nie tylko, przewidziano także wiele innych atrakcji.

 

Sprawdź szczegóły!

Koncert Charytatywny dla Oliwii Hyli

Cały dochód zebrany na koncercie zostanie przeznaczony na pomoc dla Oliwki!

Fundacja TVS już prawie od dziesięciu lat niesie pomoc tym, którzy są w potrzebie. Razem z Chorzowem postanowiliśmy zaangażować się w pomoc dla Oliwki. Ty też możesz dołączyć do armii dobrych aniołów, które nie są obojętne i chcą pomagać!

Już 11 października na Rynku w Chorzowie (Rynek 1, 41-500) znani artyści zagrają swoje największe hity, by pomóc 3-miesięcznej Oliwce. Podczas koncertu są przewidziane także atrakcyjne aukcje!

Koncert rozpocznie się o godzinie 14:00, a imprezę poprowadzi duet: Nina Nocoń oraz Dominika Bem!

Kto wystąpi?

Mirosław Szołtysek

Mirosław Jędrowski

De Silvers

Milla

Grupa Time

 

Ponadto na scenie zobaczycie także: Aurelię Radecką, Zespół Blues Trafo-K Band, Evil Walks oraz Zbigniew Wodecki cover w wykonaniu Wojciecha. Dodatkowo, koncert uświetni występ taneczny grupy dzieci „Chatka na Ratuszowej”.

Pamiętajcie, aby podczas koncertu zachowywać się zgodnie z wytycznymi, które obowiązują podczas pandemii koronawirusa. Przypominamy, o konieczności zakrywania nosa oraz ust, a także o regularnej dezynfekcji dłoni! Regulamin koncertu będzie dostępny ma miejscu, a także jest udostępniony na naszej stronie.

Organizatorem koncertu jest Fundacja TVS, a współorganizatorem Miasto Chorzów.

W koncert włącza się także Moto Team Silesia!
Jeśli chcesz pomóc Oliwce, a nie możesz się pojawić na koncercie, możesz to zrobić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na numer konta podany poniżej:

Numer konta do wpłat na Oliwkę z Się Pomaga:
89 2490 0005 0000 4530 6240 7892
Tytułem:
23649 Oliwia Hyla darowizna

 

Warto pomagać…

Dołącz do nas i wesprzyj również podopiecznych Fundacji TVS

Fundacja

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi tego i innych koncertów? Śledź facebookowy fanpage Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS oraz Telewizji TVS!

Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS Telewizja TVS

Ciekawostki zza kulis, a także inne nowości znajdziesz codziennie na instagramie TVS!

INSTAGRAM

Po najciekawsze newsy i zawsze świeże informacje ze Śląska i Zagłębia zaglądaj na facebook TVS News!

FACEBOOK TVS NEWS

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Obrońcy Kamila i pumy Nubii mówią o policyjnej nagonce! Mundurowi szukają pokrzywdzonych

Ktoś na Śląsku wygrał prawie 10 mln zł! Kumulacja Lotto rozbita!

Rekonstrukcja rządu przesunięta. Minister Czarnek ma koronawirusa!

 

Agnieszka Prusko

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close