RegionWiadomość dnia

Ciężki poranek w Rybniku. Dwa wypadki, w tym jeden z udziałem rowerzysty

Dziś rano w Rybniku doszło do dwóch groźnie wyglądających wypadków. W jednym zderzyły się dwa samochody osobowe, w drugim ucierpiał rowerzysta. Na szczęście nikt nie zginął. Policja apeluje o ostrożność.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

O 5:40 przy ul. Podmiejskiej w Rybniku doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku. Jak podaje rybnicka, kierująca pojazdem osobowym marki Honda, prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, zjechała na lewy pas i zderzyła się z kierowcą, który prowadził Forda. Na miejscu pojawiła się straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe. Jednak jak wynika z podanych informacji, żaden z uczestników zdarzenia nie został przetransportowany do szpitala. Można powiedzieć, że o mały włos nie doszło do tragedii. Kierujący byli trzeźwi.

To nie koniec. Przy ul. Przemysłowej został potrącony rowerzysta. Policja przekazała, że jadący samochodem osobowym nie udzielił pierwszeństwa rowerzyście i potrącił go. Kierujący rowerem doznał na szczęście tylko ogólnych potłuczeń. W tym wypadku również kierujący byli trzeźwi. Policja apeluje o ostrożność. Zmienne warunki pogodowe i przemęczenie mogą wpływać na taki a nie inny bieg wydarzeń na polskich drogach.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Cieszyński Dom Spokojnej Starości odizolowany. Jeden z opiekunów zakażony koronawirusem

Wypadek autokaru przewożącego dzieci z zespołu pieśni i tańca Mały Haśnik z Żabnicy. Ucierpiało ponad 30 osób

Zmalała liczba zakażonych górników. Aktualnie z SARS-COV-2 zmaga się 1169 osób

źródło: rybnik.com.pl

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close