RegionWiadomość dnia

Zbiórka dla poszkodowanych z Żabnicy. Pieniądze dla „Małego Haśnika”

W tragicznym wypadku autokaru ucierpieli dzieci i młodzież z zespoły regionalnego „Mały Haśnik” z Żabnicy. Teraz rusza zbiórka pieniędzy na jednym z portali. Środki mają zostać przeznaczone na rehabilitację najbardziej poszkodowanych dzieci i młodzieży.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Informacja o tragicznym wypadku z udziałem autokaru wiozącego dzieci i młodzież z zespołu regionalnego „Mały Haśnik” zaszokowała opinię publiczną w minioną sobotę. Z 31 osób, 6 trafiło do szpitala w stanie ciężkim. Teraz rusza zbiórka funduszy, które mają pomóc w rehabilitacji najbardziej poszkodowanych w wypadu.

Pieniądze mają pomóc przede wszystkim w rehabilitacji najbardziej poszkodowanych dzieci i młodzieży, którzy ucierpieli w wypadku autokaru wiozącego zespół regionalny „Mały Haśnik” z Żabnicy. Wszystkie zebrane środki będą wykorzystane na rehabilitację i wsparcie materialne najbardziej poszkodowanych członków zespołu oraz w drugiej kolejności na zakup, naprawę instrumentów, które mogły zostać zniszczone podczas wypadku. – podaje Radio Katowice. 

Zbiórka pieniędzy odbywa się za pomocą portalu pomagam.pl i nazywa się „Razem dla Haśników”. Każdy kto chce pomóc, może wspomóc akcję jakąś kwotą pieniędzy.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Cieszyński Dom Spokojnej Starości odizolowany. Jeden z opiekunów zakażony koronawirusem

Wypadek autokaru przewożącego dzieci z zespołu pieśni i tańca Mały Haśnik z Żabnicy. Ucierpiało ponad 30 osób

Zmalała liczba zakażonych górników. Aktualnie z SARS-COV-2 zmaga się 1169 osób

źródło: Radio Katowice

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close