AlarmKrajRegion

Co za… Młody mężczyzna miał zająć się dziećmi. Zamiast tego je pobił!

Policja zatrzymała 28-latka, który miał opiekować się dziećmi swojej partnerki. Na „miał” się skończyło – bo zamiast opieki doszło do pobicia dzieci! Jedno z nich ma zaledwie 16 miesięcy!

 

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Mężczyznę, 28-latka zatrzymała policja z warszawskiej Woli. Policjanci podejrzewają, że to właśnie on pobił dzieci swojej partnerki, którymi miał się zajmować. O tym, że dzieci mogły zostać pobite, policję zaalarmował personel jednego z warszawskich szpitali.

Na jednym ze szpitalnych oddziałów znalazła się dwójka dzieci w wieku 16 miesięcy i 3 lat – według zgłoszenia miały mieć obrażenia całego ciała i głowy. Zdaniem lekarzy do obrażeń mogło dojść na skutek działania osób trzecich.

Policjanci zaczęli wyjaśniać sprawę i szybko ustalili, że dzieci w chwili zdarzenia były pod opieką partnera ich matki. Mężczyzna został zatrzymany. 28-latek miał przy sobie narkotyki, a w przeszłości miał już konflikt z prawem – właśnie za posiadanie narkotyków i jazdę w stanie nietrzeźwości. Decyzją sądu został aresztowany tymczasowo, grozi mu do 5 lat.

 

źródło: RMF FM
red: W.Żegolewski
Zdjęcie autorstwa Kat Jayne z Pexels

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus w Polsce: Jest coraz gorzej! 116 osób nie żyje, ponad 6500 nowych przypadków! Raport MZ

Łukasz Szumowski w szpitalu! Ma koronawirus

Dramat w Żorach! 2-latek wylał na siebie gorący olej

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close