Region

Dramat w Żorach! 2-latek wylał na siebie gorący olej

Dramatyczne sceny w jednym z mieszkań w Żorach. Wczoraj przed 16 policja otrzymała wezwanie do jednego z mieszkań, bo ktoś poinformował, że od dłuższej chwili przeraźliwie krzyczy tam dziecko.

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Oficer dyżurny błyskawicznie wysłał na miejsce patrol, gdyż relacja zgłaszających świadczyła o tym, że w mieszkaniu dzieje się coś bardzo złego.

Kiedy chwilę później mundurowi byli pod wskazanym adresem okazało się, że jedno z trójki znajdujących się pod opieką matki małych dzieci, ściągnęło na siebie garnek z gorącym olejem i doznało rozległych oparzeń. Pomimo, że karetka pogotowia była już w drodze, stróże prawa ruszyli z pomocą 2-latkowi. Ochłodzili malucha, a następnie przekazali w ręce przybyłego na miejsce zespołu ratownictwa medycznego.

Policjanci ustalili, że mama chłopca była trzeźwa, a zdarzenie z udziałem 2-latka to najprawdopodobniej nieszczęśliwy wypadek.

To nie pierwszy przypadek kiedy policjanci wykazali się zimną krwią i profesjonalnie udzielili pomocy osobie w stanie zagrożenia zdrowia, czy życia. Wczorajsze zdarzenie jednak należało do wyjątkowo trudnych, gdyż sierż. sztab. Konrad Soboń i sierż.. Daniel Morgała musieli zmierzyć się, obok cierpienia malucha, z rozpaczą matki i traumą rodzeństwa chłopca.

Źródło: KMP Żory

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

To nie jest zwykły deszcz! Wydano OSTRZEŻENIE METEO!

Śląskie szpitale przepełnione pacjentami z koronawirusem! Brakuje miejsc i lekarzy!

Dzbany w natarciu w Tychach! Nowiutka przystań na Paprocanach zdemolowana!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close