AlarmRegion

CZARNY WTOREK! Gigantyczne korki w Katowicach! Gruz wysypał się na Roździeńskiego!

Ogromne utrudnienia napotkają kierowcy we wtorek, 14 stycznia popołudniu w Katowicach. Tworzą się ogromne korki. Tunel pod Rondem zamknięty. Jedna z ich przyczyn to gruz, który z ciężarówki wysypał się na alei Roździeńskiego.

 

 

Dla kogo za darmo pociągi na Śląsku? Sprawdzamy w TOP 5 Silesia Flesz
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Jak informują kierowcy oraz portal katowice24.info– z ciężarówki na alei Roździeńskiego wysypał się gruz i ziemia. Na miejscu są już służby, jeden z pasów w kierunku Sosnowca tuż za wyjazdem z tunelu, został zabezpieczony, ale kłopotliwej zguby jeszcze nie posprzątano, a to powoduje coraz większe korki. Korkuje się między innymi rejon rozjazdu na Kraków – DK 79 oraz na Sosnowiec – DK 86. Utrudnienia są coraz większe – zamknięto już tunel pod Rondem w stronę Sosnowca!

Ogromne utrudnienia napotkają kierowcy we wtorek, 14 stycznia popołudniu w Katowicach. Tworzą się ogromne korki. Tunel pod Rondem zamknięty (Marcelina Przystał-Skarżyńska)
Ogromne utrudnienia napotkają kierowcy we wtorek, 14 stycznia popołudniu w Katowicach. Tworzą się ogromne korki. Tunel pod Rondem zamknięty (Marcelina Przystał-Skarżyńska)

Jeszcze przed zamknięciem tunelu, kierowcy wyjeżdżający na Bielsko i Sosnowiec musieli zjeżdżać na lewy pas, bo prawy został wyłączony z ruchu na długości kilkuset metrów. Ruch w tym rejonie zostanie przywrócony dopiero, kiedy służby posprzątają rozsypana ziemię i gruz.

Korek w kierunku Sosnowca ciągnie się od Katowic aż do Chorzowa, stoi także DTŚ.

Korki tworzą się nie tylko na alei Roździeńskiego ale i w centrum Katowic. Coraz większy zator jest na dojeździe z DTŚ do centrum Katowic, korkuje się także Korfantego i częściowo Sokolska. Korek także na Rondzie – w części dla zjeżdżających na aleję Roździeńskiego, korkuje się także Chorzowska.

 

 

 

 

źródło: katowice24.info
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Potężny WSTRZĄS zakołysał Śląskiem i Zagłębiem!

Świnie zjadły swojego właściciela?! Makabrę wyjaśnia policja!

Gdzie jest kierowca Audi? Staranował radiowóz, a w Bytomiu rozpłynął się w powietrzu [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close