AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Czekolada za …50 tys zł? Czekolada ze złota hitem wśród prezentów na 1. komunię! [WIDEO]

Uważnie obserwując trendy łatwo zauważyć, iż popularną niegdyś kopertę, dziś coraz częściej wypierają nietypowe formy prezentów. Goście zapraszani na chrzest, komunię lub ślub przynoszą ze sobą szlachetne kruszce, a statystyki pokazują, iż zainteresowanie nimi w ciągu ostatnich dwóch lat wzrosło o ponad 100 procent. – Uwagę przyciągają zarówno małe monety jak i monety kolekcjonerskie. Popularne są też sztabki złota, które występują w różnych gramaturach – mówi Michał Tekliński, prezes zarządu Mennicy Wrocławskiej.

 

Ile kosztuje taki oryginalny prezent? Niewielką sztabkę można kupić już nawet za niespełna 200 zł. Należy również pamiętać, iż taki prezent jest inwestycją na lata, i jak oceniają to specjaliści z czasem wartość rynkowa takiego podarunku powinna wzrosnąć. – Sztabki można kupić nawet w opakowaniach rozmiarów karty kredytowej. Same opakowania nie tylko pięknie wyglądają, ale też zajmują mało miejsca – przekonuje Michał Tekliński.

 

Prezenty w postaci kruszców ucieszą nie tylko dorosłych, ale też spodobają się także dzieciom. Część produktów jest specjalnie dedykowana najmłodszym np. czekoladowa sztabka, która swoim wyglądem przypomina tradycyjną tabliczkę czekolady, składa się z kilkudziesięciu elementów do odłamywania. Można nimi obdarowywać innych lub po prostu zamieniać na gotówkę. – W ten sposób dziecko nie tylko dostaje coś niebanalnego, ale też uczy się oszczędzania i gospodarowania własnymi zasobami – zauważa Michał Tekliński – Moneta czy sztabka to naprawdę bardzo dobry prezent, nowy i niebanalny.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close