KrajRegion

Czerwionka-Leszczyny: Szlagierowa Podróż po Europie z TVS [27 października]

Czerwionka-Leszczyny: Damian Holecki, Jacek Silski, Sylwester Targosz-Szalonek, Zbyszek Lemański i Magdalena Pal to gwiazdy koncertu „Szlagierowa Podróż po Europie z TVS”. Posłuchaj ich przebojów już 27 października!

 

Koncert „Szlagierowa Podróż po Europie z TVS” to prawdziwa rewia gwiazd na jednej scenie! Kto zagra już 27 października w Czerwionce-Leszczynach? Sprawdź sam!

 

Czerwionka-Leszczyny: Szlagierowa Podróż po Europie z TVS!

Chcesz posłuchać na żywo „Jesteś moim aniołem” Damiana Holeckiego albo „Listu z morza” Jacka Silskiego? Już 27 października możesz posłuchać hitów m.in. tych artystów!

Koncert „Szlagierowa Podróż po Europie z TVS” odbędzie się w Centrum Kultury i Edukacji (ul. 3 maja 36d). Impreza rozpocznie się o godzinie 18:30, a poprowadzi ją Nina Nocoń – prezenterka znana widzom TVS z prowadzenia takich programów, jak „Lato z TVS”, „Weekend z TVS” czy licznych imprez.

Ponadto koncert w Czerwionce-Leszczynach będzie rejestrowany telewizyjnie!

 

Kto zagra?

Damian Holecki

Jacek Silski

Sylwester Targosz-Szalonek

Zbyszek Lemański

Magdalena Pal

 

Nie zapominaj, że tych i innych szlagierowych gwiazd możesz posłuchać w każdą niedzielę o 19:25 w programie „Szlagierowa Lista” na antenie TVS!

Szlagierowa Lista TVS: wydanie 4.08.2019

Bilety

Nie przegap okazji i dołącz do wydarzenia! Bilety w cenie 60 zł dostępne są w kasie Centrum Kultury i Edukacji w Czerwionce-Leszczynach, jak również na stronie internetowej.

KUP BILET!

Potrzebujesz więcej informacji? Dzwoń pod numer +32 431 16 34 (wew. 30)!

Organizatorem koncertu jest Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS. Ponadto partnerem wydarzenia jest Radio Silesia oraz Centrum Kultury i Edukacji w Czerwionce-Leszczynach.

Szlagierowa Podróż po Europie (fot. TVS)
Szlagierowa Podróż po Europie (fot. TVS)

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi tego i innych koncertów z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS? Śledź facebookowy fan page Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS oraz Telewizji TVS!

Telewizja TVS Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS

 

Ciekawostki zza kulis znajdziesz codziennie na instagramie TVS!

INSTAGRAM

 

Po najciekawsze newsy i zawsze świeże informacje ze Śląska i Zagłębia zaglądaj na facebook TVS News!

FACEBOOK TVS NEWS

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

NYSA: Koncert Życzeń na żywo! Kto i kiedy zagra? Sprawdź szczegóły!

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close