RegionWiadomość dnia

Czesław Mozil porwany w Gliwicach! Okup jest bardziej niż nietypowy! [WIDEO]

Czesław Mozil porwany w Gliwicach? Dwa filmiki z gwiazdorem obiegły lotem błyskawicy internet.

 

 

Szpitale w woj. śląskim to umieralnie?! RAPORT MIAŻDŻY!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera niedziela 19:50 w Telewizji TVS

Nietypowa akcja przeprowadzona przez gliwickie AutoHOP „Odkorkuj Gliwice” odbywa się w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Jak wynika z promującego ją spotu, Czesław Mozil zostanie jej twarzą.

 

Od dzisiaj (16.09) trwa akcja „Odkorkuj Gliwice” prowadzona przez AutoHop – przedsiębiorstwo zajmujące się transportem miejskim na terenie Gliwic. Akcja ta ma za zadanie zachęcić Gliwiczan do pozostawienia samochodów na ten tydzień na rzecz wygodniejszych i bardziej ekologicznych przejazdów busami firmy AutoHOP.

W sobotę na oficjalnym fanpage’u AutoHOP pojawił się tajemniczy filmik pod tytułem „Mamy Czesława”. Winikalo z niego, że gwiazdor został porwany przez dwóch pasażerów busa AutoHOP.

 

Dzisiaj natomiast pojawił się materiał, w którym zobaczyć możemy relacje świadków porwania oraz żądania okupu od porywaczy. Okupem, który wszyscy gliwiczanie muszą zapłacić za uwolnienie Czesława to odstawienie samochodu na tydzień i korzystanie z bardziej ekologicznego transportu.

 

To jednak nie koniec. Kampania promująca alternatywne metody transportu chce zachęcić nowych klientów do wypróbowania busów AutoHOP. Jak zapowiadają organizatorzy, w najbliższy czwartek będzie można przejechać się jednym z busów firmy wraz z Czesławem Mozilem, oczywiście jedynie jeśli gliwiczanom uda się go uwolnić z rąk porywacz ;-). Każdy kto weźmie udział w akcji otrzyma 5 darmowych przejazdów z AutoHOP po odbyciu 10. Każdy przejazd na terenie Gliwic to tylko 2,99.

Korzystanie z komunikacji miejskiej lub innych form zbiorowego transportu nie tylko obniżają emisję spalin, ale również przyczyniają się do mniejszych korków i bardziej przejezdnych dróg na terenie miast.

Przejazd AutoHOP-em zamówić można poprzez aplikację mobilną AutoHOP, która dostępna jest do pobrania w sklepach Google Play i AppStore.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wybory: Leszek Piechota z PiS przewidział przyszłość? Numer listy wyborczej miał na materiałach od kilku dni!

Dwie nagie bohaterki kreskówek na murze. Kontrowersyjne graffiti powstało w Rybniku [ZDJĘCIA, WIDEO]

Katowice: Policyjna grupa SPEED pędziła za Ferrari. Po DK 86 zasuwał ponad 180 km/h! [WIDEO]

Żródło: dzisiajwgliwicach.pl/facebook.com/pg/autoHOPaplikacja
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close