KrajRegion

Do odprawienia „rytuału” potrzebowała kury, jajka i ręcznika. Z domu miała zniknąć „zła energia”, a zniknęło kilkanaście tysięcy złotych

Mieszkanka podsulechowskiej miejscowości wpuściła do domu kobietę, która przyszła odprawić „rytuał” w celu odpędzenia złej energii. Po wyjściu oszustki okazało się, że z domu zniknęło 13 tysięcy złotych.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Prohibicja w Katowicach i czy to UFO rozwaliło Rudę Śląską?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Mieszkanka podsulechowskiej (woj. lubuskie) miejscowości wpuściła do domu starszą kobietę z czarnymi włosami i śniadą cerą. Kobieta stwierdziła, że w domu jest „zła energia” i ona pomoże właścicielce domu się jej pozbyć. Kazała przynieść ręcznik i jajko, rozbiła jajko w ręczniku cały czas powtarzając jakieś „zaklęcia”, potem kazała przynieść kurę i na nią dmuchać. Kura zdechła – prawdopodobnie uduszona przez odprawiającą – miało to świadczyć o tej właśnie „złej energii”. Oszustka kazała również przynieść właścicielce wszystkie pieniądze, jakie ma w domu.

Koncert „Dzień Babci i Dziadka z Telewizją TVS”! Już 25 stycznia w Zabrzu

Naiwna kobieta przyniosła całe swoje oszczędności zawinięte w reklamówkę. Oszustka schowała pieniądze w ręcznik i owinęła jakimś materiałem. Potem kazała się odwrócić i modlić. Po chwili powiedziała, że teraz jeszcze przez 8 godzin właścicielka domu ma „medytować” i się modlić, żeby rytuał został zakończony i wyszła. Po wyjściu kobiety właścicielka domu sprawdziła zawartość reklamówki – pieniędzy w niej oczywiście nie było.

Policja apeluje – nie wpuszczajcie obcych do swoich domów!

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

SZOK i NIEDOWIERZANIE! 40 tysięcy to najwyższe chorobowe wypłacone na Śląsku! [RAPORT]

[APEL O POMOC] Mała Julka urodziła się bez kości w nóżkach! Potrzebuje pilnej operacji!

Katowice: Rusza budowa nowego biurowca. To Silesia for Business [ZDJĘCIA, WIDEO]

 

źr. Policja Lubuska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close