KrajRegion

Dostałeś SMS-a z rządowego numeru? „Potwierdzam” nic nie wniesie

„Nadal chcesz zapisać się na szczepienie? Odpowiedz „POTWIERDZAM” lub zadzwoń na 989″ – takie SMS-y dostają osoby, które wyraziły chęć szczepienia, ale nie są w żadnej z grup priorytetowych.

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

W styczniu przez krótki czas wszyscy zainteresowani mogli zarejestrować swoją chęć na szczepienie, ale bez możliwości umówienia się na nie. Teraz wiele z tych osób odebrało SMS z rządowego numeru 664 908 556 z informacją, by potwierdziły zainteresowanie szczepieniem.

To osoby poniżej 60. roku życia, które wypełniły formularz zgłoszeniowy na początku zapisów na szczepienie. Niestety, wysłany SMS nie oznacza przejścia do kolejnej fazy szczepień albo uruchomienia zapisów dla chętnych.

Odsyłając jednak SMS z numerem PESEL, warto sprawdzić, czy na pewno wysyłamy te dane na rządowy numer podany na stronie gov.pl/szczepimy się. 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Pierwsze czeki Śląskiego Pakietu dla Turystyki trafiły do przedsiębiorców z Beskidów [WIDEO]

Śląskie: Przeszli od Hołowni do Budki. Politycy z Polska 2050 przeszli do Platformy Obywatelskiej

RAXO xBike, czyli jak zrobić nartorower? Wynalazek podbija Śląsk! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close