AlarmRegionWiadomość dnia

Śląskie: Przeszli od Hołowni do Budki. Politycy z Polska 2050 przeszli do Platformy Obywatelskiej

Odeszli z jednego ugrupowania, trafili do drugiego. Dzisiaj formalnie zostali przedstawieni nowi członkowie Platformy Obywatelskiej, którzy należeli wcześniej do stowarzyszenia Szymona Hołownia Polska2050.

 

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

-Struktury Platformy Obywatelskiej się rozrastają, bo wczoraj na zarządzie przyjęliśmy 18 nowych członków tak jak powiedziałem współpracujących w różny sposób na z ruchami działającym na terenie Sosnowca, na terenie Zagłębia – mówi Arkadiusz Chęciński prezydent Sosnowca.

Prezydent Sosnowca podkreśla, że nie są to żadne wrogie przejęcia. Z samej Polski2050 przechodzi 5 osób, reszta osób to wolontariusze, którzy nie mieli złożonych deklaracji. Dołączenie nowych osób pomoże w szybszej realizacji projektu Koalicji 276.

Dzisiaj formalnie zostali przedstawieni nowi członkowie Platformy Obywatelskiej, którzy należeli wcześniej do stowarzyszenia Szymona Hołownia Polska2050
Dzisiaj formalnie zostali przedstawieni nowi członkowie Platformy Obywatelskiej, którzy należeli wcześniej do stowarzyszenia Szymona Hołownia Polska2050

-Jo jesteśmy różnymi ludźmi, przedstawiają różne osobowości, różne branże. Zainspirował nas generalnie tutaj Koalicja 276, z tego powodu znaleźliśmy się w Platformie. W ruchu 2050 uczestniczyliśmy, tylko że po medialnym wystąpieniu naszych liderów, zostaliśmy pominięci i nikt nie chciał z nami rozmawiać – mówi Wojciech Wieczorek, Platforma Obywatelska.

W grupie 18 nowych członków Platformy Obywatelskiej nie znaleźli się byli liderzy stowarzyszenia Polska 2050 ze Śląska i Zagłębia.

 

autor: Kamil Rodek

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Trzecia fala koronawirusa już teraz? Rząd: Znowu mamy tendencję wzrostową!

„Ej, ale tu nikogo nie ma!” W Spodku i MCK w Katowicach ruszył Intel Extreme Masters 2021. W tym roku tylko online

Basen na zapisy? Tak jest w parkach wodnych po zniesieniu obostrzeń [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close