Kategoria

Dźgnął nożem pracownika baru, bo ten nie pozwolił mu zjeść w lokalu

Zakupił posiłek i chciał go zjeść na miejscu, w barze. Nie zgodził się na to pracownik lokalu. 41-latek „potraktował” go nożem.

 

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

Godzina 1:00 w nocy. Dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który miał rzucać prętem w elewację baru. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Funkcjonariusze asekurowani przez strażników miejskich zatrzymali 41-latka oraz ustalili przebieg zdarzenia.

Jak się okazało, mężczyzna w ciągu dnia przyszedł do lokalu gastronomicznego i po zakupie posiłku chciał go skonsumować na miejscu. Nie zgodził się na to pracownik lokalu. Wtedy to mężczyzna zagroził pracownikowi uszkodzeniem ciała. Swoją groźbę spełnił, bo po kilku godzinach wrócił i zadał pokrzywdzonemu cios nożem.

W nocy powrócił po raz trzeci i uszkodził podświetlany baner reklamowy. Pokrzywdzony został opatrzony na miejscu interwencji przez ratowników medycznych, a 41-latek zatrzymany. Był pijany. Miał promil alkoholu w organizmie.

Obywatel Ukrainy usłyszał już zarzuty kierowania gróźb, uszkodzenia ciała i uszkodzenia mienia. Prokurator objął go policyjnym dozorem oraz zakazał zbliżania się do pokrzywdzonego i do budynku baru.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ponad 40 górników z koronawirusem! Kopalnia Sośnica wstrzymuje wydobycie! [KOMUNIKAT PGG]

Murcki sparaliżowane strachem! To nowe epicentrum koronawirusa na Śląsku! [WIDEO]

Jest decyzja ws. Pierwszej Komunii na Śląsku! Arcybiskup katowicki wydał KOMUNIKAT

 

źr. KPP dla powiatu warszawskiego zachodniego

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close