AlarmRegionWiadomość dnia

Dzieci z maczetami napadły na dzieci. Ukradły… pączki i buty sportowe

Policja z Zabrza zatrzymała trzech nastolatków w wieku od 13 do 15 lat, którzy napadli na osoby nieletnie z maczetami, żeby ukraść… pączki i buty sportowe.

 

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

W czwartek krótko po godzinie 12:00 dyżurny policji w krótkim odstępie czasu otrzymał dwa zgłoszenia dotyczące kradzieży rozbójniczej oraz rozboju. Jak wynikało ze zgłoszeń, w obydwóch przypadkach sprawcami byli trzej nieletni.

Młodzi sprawcy rozboju, posługując się maczetą oraz pałką teleskopową, najpierw dokonali kradzieży rozbójniczej w rejonie ulicy Wyciska, a chwilę później rozboju w rejonie ulicy Korczoka. Ich łupem w pierwszym przypadku padły buty sportowe, a w drugim pączki.

W obydwu przypadkach pokrzywdzonymi były osoby nieletnie. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci z zabrzańskiej komendy. Kilka godzin później sprawcy zostali zatrzymani. Byli to trzej chłopcy w wieku 15, 14 i 13 lat. Teraz ich sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Źródło i foto: Policja Śląska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wszyscy możemy pomóc Ewie Kopczyńskiej! Charytatywny koncert w TVS już w sobotę!

Dwóch górników zginęło w wypadku w kopalni Mysłowice-Wesoła!

Śląskie: Na granicy z Czechami i Słowacją skontrolowano już ponad 5 tysięcy osób

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close