KrajRegion

Dzięki kibicom i aplikacji klub Ruch Chorzów zarobił ponad 100 tys. zł!

Po ośmiu miesiącach od uruchomienia klubowej aplikacji Ruch Chorzów ma na koncie o 100 tys. zł więcej! To pieniądze, które trafiły do klubu dzięki kibicom.

 

Ruch Chorzów uruchomił klubową aplikację w grudniu ubiegłego roku. Działa jak inne tego typu narzędzia, ale ma jedno nowatorskie rozwiązanie – moduł finansowy. Dzięki temu kibice mogą wspierać swój klub nie wydając na to ani grosza – wystarczy, że robią zakupy.

 

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

 

Kibice Niebieskich pobrali klubową aplikację ponad 15 tys. razy

– Jeszcze nigdy w stuletniej historii naszego klubu kibice nie mieli takiego wpływu na jego funkcjonowanie.  Możemy mieć wpływ na budżet naszego klubu poprzez proste czynności, takie jak płacenie za zakupy czy usługi – mówił w grudniu ubiegłego roku Marcin Stokłosa, przedstawiciel kibiców w Radzie Nadzorczej Ruchu Chorzów.

Kibice Niebieskich nie zawiedli. Do tej pory pobrali klubową aplikację blisko 15 tys. razy, ponadto zgłosili prawie 5 tys. kart płatniczych i zarejestrowali ponad 400 kart partnerskich. Ich zaangażowanie przynosi wymierne korzyści finansowe. Na zakupy w punktach partnerskich wydali 3,3 mln zł, dokonali też ponad 1,1 tys. wpłat na cele określone w aplikacji i wysłali 240 SMS-ów premium. To przyniosło klubowi z Cichej zwrot w wysokości ponad 100 tys. zł!

– Dziękujemy wszystkim, którzy używają aplikacji i swoimi transakcjami wspierają klub. Zachęcamy wszystkich sympatyków Ruchu do pobierania i korzystania z naszej aplikacji. Namówcie rodzinę i znajomych. Od Waszych chęci zależy, jak duże kwoty będą trafiać na konto klubu – czytamy stronie Ruchu Chorzów.

Aplikację Ruchu Chorzów można za darmo pobrać ze sklepów Google Play i AppStore. Żeby finansowo wpierać Niebieskich należy zarejestrować kartę płatniczą w aplikacji i za jej pomocą robić zakupy w punktach partnerskich klubu lub z poziomu aplikacji robić zakupy w sklepach internetowych.

 

źr.: mojchorzow.pl

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus: Od teraz nowa długość kwarantanny! Jest rozporządzenie ministra zdrowia

DTŚ, tunel w Katowicach, zakręt przy Mazaku. Trochę deszczu i mamy plagę wypadków na Śląsku!

Korfanty patronem lotniska w Pyrzowicach. Katowice Airport zmieni nazwę na Korfanty Airport

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close