KrajRegion

Dziewczynka w piżamce uciekła pijanym rodzicom. ZDJĘCIE z policyjnej strony łamie serce…

9-latka w samej piżamie i pantoflach uciekła od nietrzeźwych rodziców. Zdjęcie dziewczynki, okrytej policyjna kurtką obiegło cała Polskę. Łamie serce…

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Śląsk i Zagłębie w obliczu epidemii!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

 

Policjanci z Tarnowa – jak i ich koledzy z innych jednostek w całej Polsce pilnują, żeby nie łamane były nakazy kwarantanny, ani żeby nie dochodziło do łamania zakazu wychodzenia z domu. Nic dziwnego, że widok ubranej w samą piżamę i kapcie małej dziewczynki na ulicy w środku nocy nieźle ich zaskoczył.

Zziębnięte dziecko szło przed siebie z gołymi stópkami w pantoflach, ubrane jedynie w krótką piżamkę. -W opustoszałym z powodu przymusowej kwarantanny mieście, widok małej tej istotki robił jeszcze bardziej przygnębiające wrażenie. Mundurowi natychmiast pośpieszyli z pomocą – relacjonują policjanci. Trzęsące się z zimna dziecko zostało ogrzane i owinięte w kurtką jednego z nich. Pomogły w tym też przywiezione z domu małej ubrania.

Dopiero po dłuższej chwili i rozmowie udało się uspokoić roztrzęsioną dziewczynkę. Okazało się, że 9–latka uciekła z domu po tym, jak jej pijany tata wszczął awanturę. Nie mogąc znieść odgłosów kłótni rodziców, tak jak stała opuściła mieszkanie. Miała zamiar znaleźć schronienie w domu swojej cioci.

9-latka w piżamie i pantoflach uciekła od nietrzeźwych rodzicówOd wielu dni tarnowscy policjanci skrupulatnie…

Opublikowany przez Tarnowska Policja Piątek, 27 marca 2020

W tym samym czasie kiedy policjanci opiekowali się małą, kolejny patrol interweniował w miejscu zamieszkania dziecka, gdzie zastał pobudzonych i nietrzeźwych rodziców. Potwierdzili oni, że blisko godzinę temu ich córka, w trakcie kłótni uciekła z domu. Agresywnie nastawione do siebie i policjantów osoby, od których silnie czuć było zapach alkoholu, zostały zatrzymane i przewiezione na komisariat. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie matki prawie 1,5 promila alkoholu, ojca – ponad 2,5 promila.

Ostatecznie dziecko zostało umieszczone w jednej z placówek opiekuńczych, a o całej sytuacji powiadomiony został sąd rodzinny, któremu który podejmie odpowiednie kroki w związku z zaniedbywaniem obowiązków rodzicielskich.

 

źródło: policja.pl
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zakaz wychodzenia z domu: Ulice puste, ale policji pełno [WIDEO]

Śląskie: 10 nowych przypadków koronawirusa i kolejny ozdrowieniec!

Śląskie: Przez koronawirus budżety miast czeka zagłada? Na pewno głębokie cięcia

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close