RegionWiadomość dnia

Dzisiaj koncert RAMMSTEIN! Będą spore utrudnienia w Chorzowie i na os.Tysiąclecia!

Uwaga na utrudnienia w związku z odbywającym się 24 lipca na Stadionie Śląskim koncertem zespołu Rammstein. W środę od rana ulica Parkowa w Chorzowie będzie jednokierunkowa. Po lewej stronie będzie można zaparkować samochód.

 

 

Szok i niedowierzanie! Ludzie walczą ze szczurami o ubikację! Zobaczcie w TOP 5 Silesia Flesz!


Popołudniu wprowadzony zostanie zakaz skrętu w lewo z ul. Katowickiej w ul. Parkową. Zmiany obejma także rejon osiedla Tysiąclecia.

–Wprowadzamy zmiany w organizacji ruchu testowane już przy poprzednich dużych wydarzeniach w tym miejscu. Jest to zamknięcie wjazdu na teren osiedla od strony ulicy Chorzowskiej. Najprawdopodobniej już od godziny 15.00 nie wjedziemy od strony Stadionu Śląskiego na teren Osiedla Tysiąclecia. Wszystko po to, by ochronić miejsca parkingowe dedykowane mieszkańców, ale także tereny zielone, które przy dużych wydarzeniach były rozjeżdżane – mówi Ewa Lipka, rzecznik prasowy UM Katowice.

 

Służby apelują, by patrzeć na znaki. Wzdłuż ulicy Chorzowskiej pojawią się dodatkowe zakazy zatrzymywania się i postoju. By łatwiej było dotrzeć na Stadion Śląski ZTM uruchomił dodatkowe połączenia tramwajowe i autobusowe.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close