RegionWiadomość dnia

Epidemia koronawirusa: Część lotów z Pyrzowic odwołana!

Epidemia koronawirusa zatacza coraz większe kręgi. W sumie w Polsce zdiagnozowano już 11 przypadków, z czego 2 w województwie śląskim. Jest też nowe zalecenie Głównego Inspektora Sanitarnego. Polecił on odwołanie wszystkich imprez masowych powyżej 1000 uczestników, które mają się odbywać w zamkniętych pomieszczeniach, a niektóre linie lotnicze odwołują loty – w tym te, operujące z Katowice Airport.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Tajemnicze przedmioty i martwe zwierzęta w kanalizacji? To nie żarty!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

-Linia lotnicza Wizz Air, w związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 na obszarze północnych Włoch, anulowała wszystkie rejsy na trasie KTW – Bergamo w terminie od 8 marca do 3 kwietnia br – informują służby prasowe Katowice Airport.

Na tym jednak odwołanych lotów nie koniec.

-Z kolei Lufthansa, ze względu na uziemienie części swojej floty, zawiesiła tymczasowo wykonywanie rotacji pomiędzy KTW a Monachium w terminie od 9 do 28 marca br czytamy na facebooku Katowice Airport.

Niestety, są kolejne przypadki koronawirusa potwierdzone przez służby i Ministerstwo Zdrowia! To 3 kolejne przypadki ogłoszone w niedzielę, 8 marca. Wśród nich kolejny ze Sląska – tym razem zarażona koronawirusem została kobieta. Jest hospitalizowana w Raciborzu. Łącznie – jak wynika z danych Ministerstwa Zdrowia – w całej Polsce jest 11 przypadków koronawirusa, z czego 2 w woj.śląskim.

 

źródło: Katowice Airport
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Jest pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa na Śląsku!

Znowu rekord! I to jaki! 28. finał WOŚP zebrał ponad 186 mln złotych! [WIDEO]

Koronawirus na Śląsku: Pacjent z Raciborza przyjechał z Włoch. Razem z nim kilkadziesiąt osób!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close