KrajRegion

Faszerowali ją „prochami” i zmuszali do prostytucji. Policjanci zatrzymali 3 osoby

Uwięzili, faszerowali ją środkami odurzającymi i zmuszali do prostytucji. Dwaj mężczyźni i ich wspólniczka wykorzystali trudną sytuację życiową 32-latki i czerpali z jej „pracy” korzyści majątkowe.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Sprawcy zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie im zarzutów. 57 i 35-latek usłyszeli 6 zarzutów, m.in. pozbawienia wolności, udzielania środków odurzających, ponadto starszy z mężczyzn usłyszał zarzut posiadania mefedronu znalezionego w trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania. Mężczyźni wraz ze swoją 31-letnią wspólniczką usłyszeli zarzut osiągania korzyści majątkowych z uprawiania przez pokrzywdzoną prostytucji.

Sąd Rejonowy w Ostrowi Mazowieckiej, na wniosek Prokuratury, wydał postanowienie o zastosowaniu wobec trójki zatrzymanych trzymiesięcznego aresztu. Za zmuszanie do uprawiania prostytucji osoby będącej w trudnej sytuacji życiowej grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

W katastrofie helikoptera pod Pszczyną zginął znany śląski biznesmen [WIDEO]

Słynny podróżnik, Aleksander Doba nie żyje. Zmarł po zdobyciu Kilimandżaro

Wycinka w Parku Śląskim. Ponad 90 drzew idzie pod topór [WIDEO]

 

źr. policja.pl

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close